Онлайн
Соціум

Перше - повага: як подолати сексизм в суспільстві

Олексій Суханов поділився своєю думкою, як побороти сексистські настрою в суспільстві.

Даша Харченко Даша Харченко
10:30, 28 січня 2021

Ведучий ток-шоу «Говорить Україна» Олексій Суханов у програмі «Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою» на телеканалі «Україна», поділився своєю думкою, як подолати сексистські настрої у суспільстві.

Ведучий Олексій Суханов часто працював під керівництвом жінок, і, за його словам, що нічого поганого в цьому не бачить. Частіше у суспільстві стикаються із сексизмом у побуті, а не у бізнес середовищі, переконаний Суханов.

Читай також
В Україні можуть ввести покарання за прояви сексизму

В Україні можуть ввести покарання за прояви сексизму

«Кілька років тому набув чинності законопроект, який карає за домашнє насильство, але досі я стикаюсь з цим жахливим явищем на знімальному майданчику «Говорить Україна». Більшість жінок не сприймає як психологічний тиск насильство. За висновками соціологів, 58% жінок вважає насильством лише зґвалтування, все інше терплять. Якщо чоловік називає дочку, подругу, дружину дурепою, це вже насильство, - переконаний ведучий каналу «Україна» і додає, що людям треба поважати один одного в першу чергу, - повага - це спілкування. Перш ніж вирішити щось, треба поцікавитися, чи не проти людина. Цю повагу треба вкладати у думки, і це повинна робити влада. Та і ми маємо працювати над собою. Жодний президент та чиновник нічого не зробить, якщо ми не почнемо випромінювати повагу один до одного».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

(@suhanov.official)

За словами ведучого, у суспільстві є певні стереотипи, з якими треба боротися.

«Наприклад, що хлопчик повинен бути мужнім, жодної сльози, він не має права на це. Але це дурня, оскільки тільки сильна людина може заплакати і продемонструвати почуття, і тільки слабка на це не здатна, тому що таке може собі дозволити лише особистість», - поділився Олексій Суханов.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь