Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Перша зустріч невістки зі свекрухою: що одягти та як себе поводити

Розповідаємо, що надягти, про що говорити та як себе поводити на першій зустрічі зі свекрухою.

Єлизавета Бабец Єлизавета Бабец
12:00, 22 вересня 2020

5 жовтня о 10:20 на телеканалі «Україна» розпочнеться показ прем'єрних випусків нового сезону сімейного кулінарного реаліті «Свекруха чи невістка» з ведучим Григорієм Германом. На честь цього ми вирішили дати поради невісткам, які планують вперше зустрітися зі своєю свекрухою.

До першої зустрічі зі свекрухою рекомендуємо підходити відповідально. «Зустрічають по одежці» вже майже викорінилося з молодого покоління, а ось старші зазвичай до сих пір керується такою думкою. Яких принципів потрібно дотримуватися, читайте нижче. 

Одяг

Багато хто рекомендує на зустріч зі свекрухою надягати максимально скромні наряди. Наприклад, щось на кшталт сукні-футляра нижче коліна чи навіть класичні штани з сорочкою, яка закриває плечі та лікті.

Поспішимо вас відмовити від вибору такого наряду. Більшість свекрух вже навчилися користуватися інтернетом і, взагалі, бачить, як ходить молодь по вулицям вашого міста.

Рекомендуємо обирати лук, відштовхуючись від вашого стилю. Але про порвані джинси чи майку з занадто глибоким декольте все ж радимо забути.

Щоб краще спланувати свій образ, уявіть, що ви збираєтеся на співбесіду (можливо, це так і є), яка буде проходити в кафе. Тобто, без надлишкової офіційності, але елегантно та зі смаком.

Про що розмовляти зі свекрухою

При першій зустрічі зі свекрухою рекомендуємо не так розмовляти, як слухати. Люди старшого віку зазвичай вважають себе мудрішими і хочуть передати комусь (Вам) свій досвід. Навіть, якщо ви вважаєте, що поради свекрухи вам ні до чого, вислухайте та обов’язково подякуйте їй. Взагалі, під час комунікації з мамою вашого нареченого керуйтеся правилом – «вам не важко, а їй приємно».

Однак, при першій зустрічі спочатку розкажіть дещо про себе і використайте цей монолог собі на користь. Тут ви одразу зможете вибудувати особисті кордони – але не перебільшуйте. Наприклад, розкажіть про свою роботу. Якщо ви займаєте якусь керівну посаду, свекруха зрозуміє, що керувати вами їй навряд чи вийде.

Поділіться своїми хоббі, зізнайтеся, якому виду відпочинку ви надаєте увагу. Також розкажіть про своїх батьків та родичів. Таким чином свекруха зрозуміє ваше тендітне ставлення до сімейних цінностей.

Загальні теми для розмов зі свекрухою:

Поговоріть про сучасну моду та запитайте, як одягалася ваша свекруха у молодості та де купувала речі.

Дізнайтеся про улюблені страви її сина та (обов’язково!) запитайте рецепт.

Книги та фільми.

Погода, ціни у супермаркетах та продукти з ГМО

Теми, які не рекомендується обговорювати на першій зустрічі: політика, релігія, пандемія, виховання дітей.  

Як себе поводити

За етикетом ходити в гості з пустими руками – це поганий тон. А в гості до свекрухи – ще гірший (жартуємо). Придбайте милий букет з ромашками чи польовими квітами та візьміть з собою щось солоденьке. Якщо маєте вільний час та бажання, приготуйте солодощі власноруч – це покаже вас як добру господиню.  

Зазвичай зустріч свекрухи та невістки проходить у першої вдома. Пам’ятайте, що квартира – це її територія і, ймовірно, вона вже продумала усе до деталей. Але все ж таки після вечері запропонуйте прибрати зі столу чи помити посуд.

Читай також
«Свекруха чи невістка» відкриє нові традиції сучасної української кухні

«Свекруха чи невістка» відкриє нові традиції сучасної української кухні

Як не посваритись зі свекрухою: 3 лайфхаки

Як не посваритись зі свекрухою: 3 лайфхаки

Не перебільшуйте з захвалюванням свекрухи, страв та її сина. Зайві лестощі не подобаються нікому.

Після зустрічі обов’язково подякуйте її за гостинність.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь