Онлайн

Павло Зібров розповів про трагедію, яка забрала в нього батька

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

15:45, 30 липня 2020

Багато років Павло Зібров купається у любові прихильників. Ніхто і ніколи не бачив народного артиста сумного або в поганому гуморі. Та в рубриці «Зіркові тати» програми «Ранок з Україною», яка виходить на каналі «Україна», співак відверто розповів про трагедію, яку досі не може спокійно згадувати.

За національністю батько артиста – Микола Зібров – болгарин. Тож наголос у прізвищі, каже Павло, падає на першу літеру – ЗІбров. Батько артиста був у своєму селі справжньою зіркою, бо мав аж сорок професій.

«Ми рахували, що він уміє робити. Каменяр, підривник, будівельник… і найголовніша його спеціальність – майстер по дереву. Усі меблі, як були в хаті, він зробив своїми руками. Ніколи не пам’ятаю, щоб у нього був поганий настрій. Він піднімав його усім, був, як запальничка», – поділився Павло Зібров в ефірі каналу «Україна».

Люди вважали Миколу Зіброва безтурботною людиною. Але тільки ті, хто не знав, що насправді йому довелося пережити. Чоловік пройшов усю війну і двічі тікав з фашистського полону.

«Він забив офіцера, з другого поверху зістрибнув на підводу з сіном і з конюхом (поїхали – ред.) на село. Зістрибнув у ліс, потрапив у барлогу. Його почали шукати німці, а батько міцний, він десантник, добре, що мав із собою фінку. Нею він убив ведмедя, але той його сильно подряпав», – розповів артист у програмі «Ранок з Україною» з ведучими Лілією Ребрик і Анатолієм Анатолічем.

[READ id=read_3989; text=read; first_id=34844; first_title=; second_id=; second_title=; third_id=; third_title=;]

Та трагедія сталася не на війні. Батько артиста був досвідченим донором. Якось поїхав до себе на Батьківщину і там здав кров. Саме тоді Миколі Івановичу занесли інфекцію, яку чоловік перемогти вже не зміг. І хоча з того страшного моменту вже минуло 50 років, та в артиста й досі тремтить голос, коли він про це згадує.

«Врятувати його не було можливості, не було антибіотиків. Коли ми приїхали, ще застали його живим, простилися. А на ранок він помер. Поховали його там, на Батьківщині», – зізнався Павло Зібров.

Після смерті батька життя родини кардинально змінилося. Самій матері було важко тягнути двох синів. Батька 9-річному Павлові замінив старший брат Володя. Та Микола Іванович і досі незримо присутній в житті співака. Артист намагається бути веселим і працьовитим, як батько, і завжди шанобливо ставиться до жінок.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь