Онлайн
Здоров'я

Згубно впливає на серце – наскільки небезпечним може бути пил

Звичайнісінький пил здатен серйозно нашкодити організму

15:35, 15 січня 2019

фото: hirejungle

Фінські вчені зробили неочікуване відкриття стосовно буденного нам пилу. Виявляється, ці дрібні частинки в повітрі негативно впливають на організм. Окрім цього, пил шкодить серцево-судинній системі та слизовій оболонці організму.

Причина цієї шкоди надзвичайно просто пояснюється, підкреслюють фахівці, адже в склад вуличного пилу окрім природних органічних складових входять викиди і відходи, які руйнують легені не менше, аніж нікотин.

Захиститися від згубного впливу пилу можна. Достатньо лише частіше виїжджати за місто, де проводити час на свіжому повітрі. А от помешкання можна освіжити зволожувачем повітря.

Нагадаємо, вчені закінчили масштабне дослідження – які речі, що оточують нас у побуті, містять найбільше інфекційних небезпек? Що виявилося бруднішим за гроші та громадські вбиральні? Перше місце за забрудненістю –наші руки. На них і кишкова паличка, і туберкульоз, і безліч хвороботворних мікроорганзмів. Особливо небезпечні вони для здоров'я людини у момент зниження імунітету.

Долучайтесь до каналу "Україна" в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina  

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь