Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Оздоровлення по-закарпатськи: як за допомогою коней лікують хвороби

18:17, 29 травня 2018

Як недорого та ефективно можна позбутися стресу, головного болю та навіть підлікувати спину? Чи може звичайний кінь позбавити вас від усіх цих недугів? У селі Довгому(Закарпаття) є унікальна можливість оздоровитися досить незвичним шляхом – полежати на коні, а все завдяки іпотерапії.

Іпотерапія – це тісне спілкування людини з конем, де він виступає і медиком, і тренажером. Однак це не просто прогулянка верхи. Задля кращого ефекту від дня знайомства до першого катання має пройти хоча б день. А тоді вже можна розпочинати тренування. На коні можна виконувати вправи, як на тренажері, полежати, як на дивані і обійняти, як найкращого друга, аби подолати страх. Сеанс триває від 5 до 20 хвилин. Займатися потрібно систематично, щоб не обривати зв’язок із конем, хоча б двічі на тиждень.

«Іпотерапія – це передача теплообміну між людиною і конем. Насамперед, це розминка як м’язової системи, так і опорно-рухового апарату», – зазначає помічник інструктора, Василь Олеаш.

Щоб втриматися верхи, потрібно балансувати. Це покращує координацію. Температура тіла коня вища на два градуси за людську. Тому, завдяки зігріваючому ефекту, з додаванням імпульсів біополя тварини, відбувається вплив на людський організм, і, як наслідок, лікувальний ефект.

При верховій їзді покращується кровообіг. Протипоказанням для іпотерапії є дитячий церебральний параліч, стани після перенесення інсультів та травм.

А ще коні допомагають лікувати неврози, психічні розлади і депресії.

Займатися іпотерапією можна дітям від 8-и років, а далі – не обмежено. Тому за лікувальним ефектом на коней вилазять навіть вісімдесятирічні.

Мальовничі краєвиди, свіже гірське повітря, а ще ціна у 4 грн. за хвилину – все це приваблює бажаючих лікуватися верхи у село Довге. Сюди їдуть із різних куточків України, адже у столиці ця процедура коштує втричі дорожче.

Читайте також про те, як за допомогою бджіл вилікувати всі недуги.

Долучайтесь до каналу "Україна" в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina  

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь