Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Соціум

Отруєння у закладах харчування: юрист розповів, як отримати компенсацію

Випадки отруєнь у закладах громадського харчування трапляються досить часто. А щоб довести свою правоту та отримати компенсацію за отруєння, вам слід дотримуватись наступного алгоритму дій.

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:22, 5 січня 2022

У програмі «Ранок з Україною», яка виходить у будні о 6:30 на каналі «Україна», у рубриці «Твій юрист» Костянтин Гамкрелідзе дає дієві поради українцям із захисту своїх прав. Днями юрист поділився покроковою інструкцією отримання компенсації за отруєння у закладі громадського харчування.

Випадки отруєнь у закладах громадського харчування є досить частими. А щоб довести свою правоту та отримати компенсацію за отруєння, вам слід дотримуватись такого алгоритму дій:

  • мати чек або дані про оплату на телефоні. Якщо чека немає – вимагайте в закладі копію чека, який там зобов’язані зберігати;
  • звернутись до лікаря, повідомивши про місце і час вживання страви, якою ви, найімовірніше отруїлись;
  • зберігати всі квитанції про придбання призначених ліків та витрат;
  • знайти свідків, з якими ви перебували у закладі харчування.

«Зібравши всі докази, зверніться з письмовою заявою до закладу харчування про повернення грошових кошів і відшкодування збитків. Якщо заклад жодним чином не відреагував, слід звернутись до Держпродспоживслужби. А вже останній етап – звернення до суду з метою відшкодування шкоди. Крім відшкодування витрат саме на лікування можна також вимагати відшкодування моральної шкоди», – радить юрист Костянтин Гамкрелідзе в ефірі каналу «Україна».

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна»

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь