Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Остап Ступка назвав Федора Бондарчука манкуртом

Остап Ступка під час бойових дій залишився у Києві, актор не збирався нікуди їхати з рідного міста.

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:27, 26 травня 2022

Війна – це серйозне випробування не тільки для країни, але також для багатьох родин. Гість програми «Зірковий шлях» на каналі «Україна», яка зараз виходить в ефірі «Індиго TV», Остап Ступка висловився щодо мовчання відомого російського режисера, а також розказав, чому не афішує свою допомогу дітям війни і як складаються зараз його стосунки з дружиною.

На початку війни ми в глибині душі сподівались на підтримку з боку українців, які живуть в країні агресора. Остап Ступка нагадав про актора Сергія Гармаша, який народився в Херсоні, про Федора Бондарчука та інших «мовчунів».

«Є такі люди – манкурти, які забувають, хто вони, де їхнє коріння, – сказав Остап Ступка. – Багато років тому було таке катування, під час якого людині голили голову, а потім намотували на неї мокру шкіру тварини. Коли починалася спека, під впливом сонця шкіра стягувала череп людини. Вона терпіла страшні муки, а з часом волосся росло вже в зворотному напрямку, тобто в середину голови. І людина божеволіла й втрачала пам'ять. Саме таких людей називали манкуртами. І їх в Московії дуже багато. Федя – один з них».

Остап Ступка під час бойових дій залишився в Києві, актор не збирався нікуди їхати з рідного міста.

«Ти бережеш свій дім, а він у відповідь береже тебе», – сказав гість каналу «Україна».

Сьогодні актор дуже зайнятий в театрі, але він знаходить час, щоб допомогти іншим людям, хоча ніяк не афішує свої дії.

«Я бачу дуже багато людей, які публікують фото. Хтось привіз каструльку й каже: «От я такий крутий волонтер! Я зробив те й те», – навів приклад гість програми «Зірковий шлях». – Але багато речей потребують тиші. Зробив? Добре. Бо кричати на кожному кроці… Не знаю…»

Але він підкреслив в інтерв’ю каналу «Україна», що ми – дуже сильна нація, яка визволить країну від ворога.

«Якби нація була так згуртована до війни, а не займалася з’ясовуванням стосунків, у тому числі – політичних… Але так Бог розпорядився, що зараз ми маємо пережити кляту орду, і це бажання нас об'єднало»,  – сказав актор.

Остап Ступка не приховував під час розмови, що в його родині також виникали суперечки.

«Було в нас із дружиною декілька нервових спалахів у перші тижні війни, – зізнався актор. – І це зрозуміло, тому що ми все це переживали на такому нерві. Але треба навчитися відволікатися для збереження своєї психіки й психіки тих, хто тебе оточує».

Актор вважає, що сьогодні треба знаходити в собі сили рухатися вперед і підтримувати тих, кому дійсно потрібна допомога.

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь