Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Остап Ступка: Ми чекаємо, коли міністр культури звернеться до сім'ї за порадою

В Україні заснували премію імені Богдана Ступки.

19:00, 22 липня 2013

Україна вшанувала пам'ять Богдана Ступки. Рівно рік тому видатний актор помер після важкої хвороби.

Президент України Віктор Янукович доручив прем'єр-міністру Миколі Азарову підготувати і передати на розгляд до Верховної Ради законопроект про затвердження Державної премії імені Богдана Ступки.

У річницю з дня смерті великого актора його син Остап Ступка дав ексклюзивний коментар інформаційній програмі "События " на телеканалі "Україна", в якому висловив надію на те, що уряд порадиться з сім'єю Богдана Сильвестровича перед затвердженням премії.

"Все передано до Міністерства культури, - каже Остап Ступка. - Тепер треба буде зустрічатися з міністром, щоб обговорити ці речі, тому що дуже важливо, яким чином це буде зроблено. Це ж, напевно, має бути якийсь комітет. Сподіваюся, що до мене звернуться з цього приводу".

Також Остап розповів, який саме пам'ятник сім'я видатного актора хоче встановити на могилі Богдана Ступки:

"Це буде дерево, - поділився Остап Ступка. - Це має бути дерево, яке росте корінням вгору. Проект ще в розробці. Але, головне - що є коріння - адже це дуже важливо".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь