Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Остап Семерак: "Рух сепаратизму не отримав широкої підтримки в Україні"

У прямому ефірі народно-політичної програми "Майдан. Точка відліку" з Іванною Коберник на каналі "Україна" міністр Кабінету міністрів Остап Семерак запропонував стратегію боротьби з сепаратизмом на трьох рівнях.

23:34, 18 квітня 2014

У прямому ефірі народно-політичної програми "Майдан. Точка відліку" з Іванною Коберник на каналі "Україна" міністр Кабінету міністрів Остап Семерак запропонував стратегію боротьби з сепаратизмом на трьох рівнях.

Міністр Кабінету міністрів Остап Семерак проаналізував прояви сепаратизму в деяких областях України і запропонував розглядати три варіанти його викорінення: "Давайте поговоримо, що таке сепаратизм сьогодні в Україні. З моєї точки зору, по-перше, це провокації з боку Росії. І вчорашня прес-конференція Президента Росії - яскраве тому підтвердження. На питання, як перемогти це явище в Україні є кілька відповідей. Коли ми говоримо про короткострокові дії, то відповідь мають дати правоохоронні органи. Друга, середньострокова відповідь - дипломатична. Те, що вчора відбулося у Женеві - це теж, в якійсь мірі, відповідь на сепаратизм. Україна перестала бути об'єктом зовнішньої політики, ми не залишилася наодинці з агресором - Російською Федерацією. Вся європейська та світова політика крутитися довкола України. Третя відповідь на сепаратизм - довгострокова, а саме реформи, які покажуть людям, що в Україні жити простіше, легше, демократичніше, перспективніше і заможніше".

Важливо також зазначити, що сепаратизм в Україні не набув поширення: "Для мене очевидно, що рух сепаратизму не отримав широкої підтримки. Сергій Лавров приїхав до Женеви в останній момент, і для мене - це сигнал, що Росія розуміє, що у них немає підтримки на Сході України".

Дивіться народно-політичну програму "Майдан. Точка відліку" щоп'ятниці о 19:45 в ефірі телеканалу "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь