Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Кіно

Оскар істотно змінює вимоги до номінації «Найкращий фільм»: що зміниться

Нові правила вступлять в силу з 2024 року.

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:50, 9 вересня 2020

Американська кіноакадемія суттєво змінила вимоги до фільмів, які будуть номінуватися на «Найкращий фільм».

Як повідомляється на сайті премії, зміни не торкнуться сценаріїв і сюжетів картин, проте торкнуться питань підбору акторського складу і команди фахівців, які працюють над картинами. Нові правила вступлять в силу з 2024 року.

Нові вимоги кіноакадемії:

  • принаймні одну з головних або другорядних ролей повинен грати представник расової меншини: азіат, афроамериканець, латиноамериканець, корінні американці, жителі Аляски або інші недостатньо представлені етнічні меншини,
  • щонайменше 30% акторів другого плану повинні бути жінками, представниками расової або етнічної меншини, ЛГБТК +, людьми з інвалідністю,
  • сюжет повинен бути спрямований на висвітлення групи, яка мало представлена: жінки, расові або етнічні меншини, ЛГБТК +, люди з інвалідністю,
  • в команді, яка працює над фільмом, повинні бути представники різних етнічних груп. Це стосується стажистів, креативного керівництва, відділу PR тощо.

Фільм, який хоче претендувати на номінацію «Найкращий фільм», повинен відповідати щонайменше двом новим критеріям. Для інших номінацій правила не змінюють.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що керівництво Берлінського кінофестивалю прийняло рішення відмовитися від нагород в номінаціях за кращу жіночу і чоловічу роль.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь