Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Ольга Сумська: для того, щоб бути успішною, доводиться гризти асфальт

5 листопада о 22:30 на телеканалі "Україна" відбулася прем'єра циклу програм "Таємний код зламано", перша серія якого була присвячена темі збереження молодості і краси.

10:57, 6 листопада 2013
5 листопада о 22:30 на телеканалі "Україна" відбулася прем'єра циклу програм "Таємний код зламано", перша серія якого була присвячена темі збереження молодості і краси.

Краса і молодість - робочий "інструмент" практично будь-якої актриси, і він завжди має бути в ідеальному стані. Ольга Сумська, народна артистка України, знає це, як ніхто інший.

"Професія - найбільший стимул, - каже Ольга. - Тобто щоденний догляд за собою - це аксіома. Я не відступаю від цього графіка".

Якщо хочеться якомога довше залишатися в "обоймі" затребуваних акторів, ти повинен довести, що краще сотень молодих, які мітять на твоє місце. Ольга впевнена, це робота не для слабкодухих - тут потрібні "акулячі зуби".

"Потрібно гризти асфальт часом, - зізнається актриса. - Постійно доводити продюсеру, режисерові, що я можу!".

На підтримання прекрасного зовнішнього вигляду Ольга Сумська витрачає в середньому близько 200$ на місяць. Однак вона зізнається - заради збереження молодості готова на багато чого, але далеко не на все. Наприклад, актриса впевнена - стовбурові клітини ще занадто не досліджені, щоб ризикнути випробувати цей метод на собі.

"Які будуть наслідки? Як організм відреагує на це? Тому що стовбурові клітини, що беруться з пуповини - це страшно. Це кардинально. Я до цього не готова", - зізнається Ольга Сумська.

Що стосується пластичної хірургії, актриса зізнається - можливо і хотіла б щось поміняти, але під ніж хірурга лягти так і не ризикнула - занадто страшно:

"Виправити форму грудей, зробити ліпосакцію - те, що мені б хотілося, - відверто розповідає актриса. - Все-таки я вигодувала двох дітей. Кожного практично по року годувала. Але лягти під ніж - це, напевно, найстрашніше, що може бути. Як ці штуки всередині тебе приживуться взагалі? А раптом ні? Які можуть бути проблеми? Бог його знає. Тому, я не ризикую".

Кожен день у світі винаходять нові засоби для збереження молодості. Незважаючи на це, населення землі стрімко старіє. За прогнозами фонду ООН в області народонаселення, до 2050 року кожна 5 людина на планеті буде старше 60 років. А це означає, що літніх людей буде вдвічі більше, ніж сьогодні.

Вчені стверджують - ключі від вічної молодості практично у них в руках. Містики запевняють - скасувати закони природи непідвладно нікому. Хто з них правий? Чи можна зупинити протягом років?

Відповіді на ці та багато інших питань ви знайдете в прем'єрному випуску циклу програм "Таємний код зламано", який можна побачити на сайті телеканалу "Україна".

Дивіться "Таємний код зламано" по вівторках, середах і четвергах о 22:30 в ефірі телеканалу "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь