Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Ольга Євланова — нова ведуча каналу "Україна"

У команді ведучих каналу "Україна" — поповнення. Новою ведучою сімейно-ремонтного реаліті "1 за 100 годин", прем'єра третього сезону якого відбудеться в середині вересня, стала Ольга Євланова, відомий психотерапевт.

14:44, 3 вересня 2014

У команді ведучих каналу "Україна" — поповнення. Новою ведучою сімейно-ремонтного реаліті "1 за 100 годин", прем'єра третього сезону якого відбудеться в середині вересня, стала Ольга Євланова, відомий психотерапевт.

У третьому сезоні сімейно-ремонтного реаліті "1 за 100 годин" каналу "Україна" глядачів очікує новий дует ведучих. Разом з архітектором Сергієм Бобаком "зцілювати ремонтом" українські родини у проекті буде відомий психотерапевт Ольга Євланова.

Ольга Євланова, ведуча "1 за 100 годин": "Я рада стати частиною каналу "Україна". Я вже встигла познайомитися з командою проекту. Спочатку почувалася на 80% деревом перед камерами і навіть написала на своїй сторінці в соцмережі замітку "Ведучі, камера і дерево". Це мій перший телевізійний досвід як ведучої, тому ще присутня якась "дерев’яність". Але я тут почуваю себе частиною великої дружної команди. І при цьому для мене важливо, щоб співпадали життєві цілі та цінності. З каналом "Україна" вони збігаються. Я не можу назвати свою участь у проекті "1 за 100 годин" роботою, це як частина мого життя, яку я згодна прожити разом з каналом".

Досьє: Ольга Євланова — психотерапевт, офіційний викладач (PPL). Автор та розробник інноваційних підходів "Бізнес без зупинки" і "Одне життя — багато векторів", що базуються на методиці КПТ (когнітивно-поведінкової терапії: думки та поведінка, що визначають результат). Експерт психологічного коучингу. Дійсний член Професійної психотерапевтичної ліги (Росія) і член ради Української асоціації когнітивно-поведінкових терапевтів. Член громадської організації "Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій".

До команди каналу "Україна" приєдналася в 2014 році як ведуча третього сезону сімейно-ремонтного реаліті "1 за 100 годин".

Нагадаємо, "1 за 100 годин" — це історія подолання кризи сімейних відносин, в якій переможцем може стати тільки та пара, яка зрозуміє, що міцна сім'я вимагає щоденного косметичного ремонту, поваги один одного і взаємної уваги. Щотижня в сімейно-ремонтному реаліті команда програми допомагає "зцілитися ремонтом" одній з українських родин, повернути гармонію в їх відносини, і відновити ті почуття, що колись панували в парі. Поки чоловік упорядковує матеріальне — ремонтує "сімейне гніздечко" та заробляє 30 000 гривень за 100 годин, дружина має можливість проаналізувати відносини разом з психологом.

Дивіться сімейно-ремонтне реаліті "1 за 100 годин" на каналі "Україна"!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь