Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Оля Полякова розповіла про стосунки зі свекрухою

Суддя проекту "Співай як зірка", яке транслює телеканал "Україна", Оля Полякова продовжує епатувати публіку своїми образами.

11:36, 18 березня 2015

Суддя проекту "Співай як зірка", яке транслює телеканал "Україна", Оля Полякова продовжує епатувати публіку своїми образами.

У черговому випуску програми вона стала єврейкою - суперблондинка наділа кіпу і традиційний єврейський костюм, а також розповідала анекдоти та історії з характерним єврейським акцентом.

Артистка впевнена, що свекрухи завжди незадоволені своїми невістками. За словами Полякової, це є у всіх сім'ях - і в українських, і в єврейських. "У моїй родині те ж саме - я ідеальна невістка, красива, заробляю, борщ готую, але не єврейка. Тому я так одяглася, і тепер шо ви мені, мамо, скажете?", - звернулася Оля до своєї свекрухи.

Коли суперблондинка обирала між двох учасників, вона прокоментувала їхній виступ анекдотом:
 
"У єврейській родині розмовляють дві жінки:

- Навіщо ваш Яшенька ходить в музичну школу? Адже у нього зовсім немає слуху!
- А він ходить туди співати, а не слухати!"

Більше реплік від зіркової судді можна почути по п'ятницях о 21:00 на телеканалі "Україна" в ефірі програми "Співай як зірка".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь