Онлайн
Зірки

Оля Полякова від злості зламала олівець в ефірі шоу «МАСКА»

Дивіться шоу «МАСКА» щосуботи о 21:00 на каналі «Україна».

Олександра Красновська Олександра Красновська
14:36, 29 березня 2021

У десятому випуску найпопулярнішого шоу країни «МАСКА», яке виходить щосуботи о 21:00 на каналі «Україна», учасники продовжували заплутувати глядачів. Якщо раніше зіркові детективи вважали, що в образі Циклопа ховається співачка Michelle Andrade, то тепер вони наполягають на іншій версії. Та учасниця відмовилась відповідати на їхні питання, чим не на жарт розізлила Олю Полякову.

В ефірі масштабного шоу «МАСКА», яке б’є рекорди популярності, героїня дала підказку, що на відміну від усіх має два імені і два прізвища. А якщо скласти день і місяць її народження, то вийде 21. Зіркові детективи припустили, що це можуть бути співачки Христина Соловій або Аліна Паш. Однак Олю Полякову зацікавила сценічна постановка Циклопа, у якій учасниця вирушила в космос.

«Я знаю, хто це! – вигукнула Оля Полякова в ефірі каналу «Україна». – Тому що цей номер дав нам підказку. Тут у нас бомба, ракета, а це – Jerry Heil. У підказці вона сказала про два імені, бо Jerry Heil – це псевдонім, а її справжнє ім’я – Яна Шамаєва».

Тоді детективи вирішили поцікавитись, чи їсть Циклоп м'ясо, адже Jerry Heil – вегетаріанка. Та героїня лише сказала, що любить тортики.

«Доця, дивися, – звернулась Полякова до Циклопа. – Я добра тьотя – посміхаюсь».

Однак учасниця зазначила, що не вірить Королеві ночі. Після такої заяви Полякова розізлилась і навпіл розламала олівець.

«О, пішла по стопах одного з президентів», – пожартував ведучий гіпершоу «МАСКА» Володимир Остапчук, розсмішивши глядачів.

Яка ж знаменитість замаскувалась в образі милого Циклопа? Та чим вражатимуть учасники у наступному випуску найуспішнішої прем’єри року?

Дивіться найзірковіше та найзагадковіше на українському телебаченні шоу «МАСКА» щосуботи о 21:00 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь