Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Зірки

Оля Полякова дала поради, як правильно обирати чоловіків

Оля Полякова під час виступу ліричного одинака Мухомора поділилася цінним досвідом.

Олександра Красновська Олександра Красновська
11:10, 17 листопада 2021

У суперпопулярному шоу «МАСКА» на телеканалі «Україна» продовжують вирувати пристрасті. Зірковий детектив Оля Полякова під час виступу ліричного одинака Мухомора поділилась цінним досвідом – артистка розповіла, яких чоловіків не слід обирати для будування родини.  

Романтичний одинак Мухомор на сцені шоу «МАСКА» щоразу дивує зіркових детективів підказками про себе. Проте незважаючи на чуттєву душу учасника, його костюм викликає абсолютно інакшу реакцію глядачів. NK | Настя Каменських навіть поділилась цікавим роздумом щодо неперевершеного образу.

«Я вам так скажу – якщо б мій чоловік виходив на цю сцену, то тільки в цій масці. Подивіться на його обличчя – він такий веселий», – сміючись, прокоментувала NK | Настя Каменських в ефірі каналу «Україна».

А ось у Олі Полякової образ Мухомора викликає не такі позитивні асоціації.

«Якось я писала книгу під назвою «Чоловіки як гриби: місця перебування та способи збору», де описувала мухомора, як людину-нарциса, яка обожнює привертати до себе увагу, росте на пагорбах, щоб на нього світило сонце або софіти, але якщо його зірвати і приготувати, то можна і ґиґнути. Тому я завжди говорила дівчатам – на мухомора ми лише дивимось, а заміж виходимо за білого грибочка, – зазначила зірковий детектив шоу «МАСКА» Оля Полякова. – Він любить привертати увагу, а характер у нього отруйний. За описом, це чоловік Насті».

Проте NK | Настя Каменських не погодилась з колегою: «Ні, він не нарцис! Я зараз йому напишу про те, що ти так сказала», – пожартувала артистка.

Після чого Оля Полякова попросила вирізати свої слова з ефіру, щоб не посваритись із Потапом, а послухавши підказки, запевнила – під маскою точно не чоловік NK | Насті Каменських. Хто насправді ховається під яскравим образом, глядачі дізнаються зовсім скоро в ефірі каналу «Україна».

Дивіться новий випуск улюбленого шоу мільйонів «МАСКА» у суботу, 20 листопада, о 21:00 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь