Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Кіно

Олена Кравець розповіла про свою першу роль у фільмі «Велика Прогулянка»

Дивіться комедію «Велика прогулянка» у всіх кінотеатрах України з 24 лютого!

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:43, 21 січня 2022

24 лютого у кіно стартує сімейна комедія «Велика Прогулянка» – перший спільний проєкт телеканалу «Україна» та FILM.UA Group. Виконавиця однієї з головних ролей Олена Кравець розповіла про схожі риси зі своєю екранною героїнею.

У центрі сюжету – дві родини, які випадково опиняються на одній галявині, котру кожна з них вважає «своєю». До того ж, вони мають протилежні погляди не тільки на рецепт маринаду для шашлику, а й на те, як «правильно жити».

Олена Кравець вперше зіграє головну роль у повнометражному фільмі. Її героїня, Таня Драгоманова, працює у галузі культури, виховує двох дітей та піклується про чоловіка.

«Тетяна освічена, має певний статус на роботі, там вона сильна жінка. Утім, так склалося життя, що їй довелося стати сильною поруч зі своїм чоловіком, якого вона все ще кохає. Але поруч з яким, у неї не виходить бути слабкою. Вона дуже хоче змінити ці обставини, вона дуже хоче бути захищеною, але внаслідок своєї ініціативності та енергії інколи забирає кермо у чоловіка і рулить сама», – розповіла про свою роль Олена Кравець.

Популярна акторка переконана – ця ситуація і такий стан речей знайомі багатьом жінкам у нашій країні. За словами виконавиці головної ролі, українки дуже самодостатні, але нам всім хочеться на ручки. Так і героїня Олени Кравець просто хоче відчувати себе жінкою поруч зі своїм чоловіком, і розуміє, що ніхто не змінюється, поки сам цього не захоче.

«Жодні зміни не почнуться, поки не досягнеш певного внутрішнього дискомфорту. І я думаю, що вона це все розуміє, вірить у нього, пам'ятає те, яким він був, і певно десь вона розуміє, що на те, яким він став, і вона має вплив. Тобто, вона, можливо, була занадто сильною, брала владу у свої руки і була дуже самостійною. Тому зараз вона готова бути покірною, десь слабкішою, ніж вона є, але вона не знає як це зробити, тому її стосунки з Євгеном доволі неоднозначні. Тобто, вона іноді не знає, як реагувати на нього, але очікує від нього чоловічих вчинків», – поділилась Олена Кравець.

Не зважаючи на те, що гумор героїв та реакції на сюжетні перипетії змальовані з реального життя та добре знайомі усім українцям, Олена Кравець зазначає, що усе це – збірні образи, і у чистому вигляді навряд чи існують такі сім'ї. Принаймні, родина акторки зовсім не схожа на родину її екранної героїні.

«Мій чоловік зовсім не схожий на Євгена, а я сподіваюсь, що не завжди схожа на Таню», – розповіла виконавиця головної ролі у фільмі «Велика Прогулянка» Олена Кравець.

Дивіться комедію «Велика Прогулянка» в усіх кінотеатрах України з 24 лютого!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь