Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Олексій Суханов прокоментував скандальну пісню гурту «Ногу свело!»

З 2019 року лідер рок-гурту Максим Покровський проживає у США. Артист засудив злочинні дії Росії на наших землях, але Олексій Суханов дивується, чому Покровський не зробив цього ще 8 років тому.

Олександра Красновська Олександра Красновська
14:54, 14 червня 2022

Кліп на пісню «Україна», яку днями випустив російський гурт «Ногу свело!», викликав гарячу дискусію в мережі. Поки одні дякують музикантам за підтримку, інші вважають, що це чергова провокація. У програмі «Вечір з Україною» телеканалу «Україна», яка зараз виходить в ефірі «Індиго TV», телеведучий Олексій Суханов і співачка Анастасія Приходько зізнались, що думають про цю роботу.

З 2019 року лідер рок-гурту Максим Покровський проживає в США. Артист засудив злочинні дії рф на наших землях, однак Олексій Суханов дивується, чому Покровський не зробив цього ще 8 років тому, коли росія вторглася на території Донбасу.

«Де б він не жив – у США, в Індонезії, на Балі чи на іншому острові – немає значення. Якби з 2014 року він щороку випускав таку пісню чи кліп або робив заяви, які б свідчили, що він на боці України, то в такий спосіб він би, звісно, доводив це. А тут – на тобі, дупа запалала, заспівав!» – сказав Олексій Суханов у шоу «Вечір з Україною».

Якщо артист у такий спосіб дійсно хотів підтримати Україну, то чому ж тоді не заспівав українською, дивується Суханов. Навіть якщо прихильники гурту не сприйняли б таку роботу.

«Якщо у людини є позиція, її не обходить, сприймуть чи ні. Я маю бути вірним своїй позиції», – вважає ведучий каналу «Україна».

Співачка Анастасія Приходько поділяє бачення Олексія і наголошує: у всіх російських артистів з 2014 року було достатньо часу, щоб висловити свою думку.

«Всі, хто хотів, підтримав тоді Україну з московії. Зараз я не вважаю доречними ці пісні російських виконавців. У них був час – війна розпочалась у 2014 році. Чому ці артисти вирішили випустити пісню про Україну зараз? Вам потрібен був цей час, щоб зрозуміти, що щось буде інакше? Ви що не бачите, що росія тільки скочується вниз? Це було від початку війни в Україні – вони все роблять для того, щоб повернутись у Радянський Союз. А зараз розуміють: «А куди ж нам повертатися? Давайте ми заспіваємо про Україну!» – зазначила співачка Анастасія Приходько у студії програми «Вечір з Україною».

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Дивіться «Вечір з Україною» в ефірі «Індиго TV» та на YouTube каналу «Україна» у будні о 19:00.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь