Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Олексій Суханов порівняв росіян із вірусом герпесу

Олексій Суханов, як ніхто інший, знає росіян на ментальному рівні, тож погодився дати їм оцінку в ефірі «Ранку з Україною».

Олександра Красновська Олександра Красновська
12:31, 8 червня 2022

Зірка українського телебачення, ведучий програм «Вечір з Україною» і «Говорить Україна» Олексій Суханов став гостем шоу «Ранок з Україною» каналу «Україна», яка виходить у будні о 8:30 в ефірі «Індиго TV». Під час відвертої розмови з Лілією Ребрик і Славою Дьоміним Суханов висловив свою думку щодо росіян і розповів, чому українці не можуть шукати дружби чи розуміння з їхнього боку.  

Олексій Суханов, як ніхто інший, знає росіян на ментальному рівні, тому погодився дати їм оцінку в ефірі «Ранку з Україною». За словами телеведучого, нелюбов росіян до українців формувалась давно.

«Це притаманно їм. Я народився там, ріс у цьому і багато чого знаю з цього приводу. Можу сказати, що люди там хворі на імперськість. Я думаю, це як вірус герпесу, який блукає в організмі – може спати і прокидатись, але вилікувати його неможливо. Більшості росіянам ця хвороба притаманна, але є серед них і адекватні люди. Їх небагато, та все ж вони є», – коментує Олексій Суханов в інтерв’ю з ведучими каналу «Україна».

Такими телезірка вважає людей, які завжди підтримували Україну та висловлювали своє бачення щодо її незалежності, а не тих, хто змінив свою думку в слушний час. Та якби там не було, Олексій Суханов радить українцям не зосереджуватись на сусідах і не шукати серед них друзів.

«У нас є багато невирішених питань і не варто дивитись на них, запозичувати їхнє світобачення. Це вони всім цікавляться і скрізь хочуть навести лад, а самі живуть з брудними дупами. Ми ж маємо навести у себе порядок, – поділився ведучий каналу «Україна» Олексій Суханов в ефірі «Індиго TV». – А ще нам не треба довіряти цим «хорошим росіянам» і слухати їх, допоки вони, завдяки своєму кремлівському щуру, не відбудують Україну за свій рахунок, не відшкодують кожному втрати коханих і близьких людей – вони мають компенсувати це до кінця життя кожної конкретної людини, і поки не визнають незалежність та європейськість України».

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь