Онлайн
Зірки

Олег Скрипка розповів про особливу вишиванку

18:16, 16 травня 2019

У День вишиванки програма «Ранок з Україною», яка виходить у будні о 6:30 на каналі «Україна», довідалася в Олега Скрипки про його власну колекцію вишиванок. Артист розповів про знакову вишиванку, яку береже, як спогад про батька.

Співак Олег Скрипка

Відомий співак, лідер гурту «ВВ» Олег Скрипка у ексклюзивному інтерв’ю розповів, що вважає вишиванку всесвітньовідомим трендом і не проти прикрашати національними орнаментами, на перший погляд,  незвичні речі. Артист має велику колекцію вишиванок, а з кожною сорочкою пов’язана особлива історія. 

«У мене є вишиванки домашні, в яких я просто вдома ходжу, тому що це, зазвичай, льон, а він зручний тим, що взимку в ньому тепло, а влітку – прохолодно. І, коли до мене приходять гості, вони кажуть: «О, ви так підготувалися», – а я просто завжди так ходжу вдома», – розповів Олег Скрипка в програмі «Ранок з Україною». 

Артист згадав, що перша концертна вишиванка в нього з’явилася 15 років тому. Вона для співака має особливе значення: саме в ній Олег Скрипка виступав на фестивалі «Країна мрій», а ще ця річ разом із музикантом пів-Європи об’їздила.

Співак Олег Скрипка

«Це відразу така модернізована вишиванка. Вона була виготовлена в Італії із льону, я попросив майстрів, щоб вони прикрасили її полтавськими візерунками», – поділився Олег Скрипка в ефірі каналу «Україна».  

Є у колекції артиста і вишиванка, яка асоціюється з особливими спогадами. 

«Одну мою вишиванку якось побачив батько і «віджав» в мене її зі словами: «В мене немає вишиванки». Вона дуже батькові пасувала, він її часто одягав, особливо, на свята. Також, коли ми зустрілися на «Країні мрій», він теж був в ній. Зараз батька вже немає, а вишиванка до мене повернулась – це спогад», – розповів Олег Скрипка. 

Виявляється, що до великої колекції лідера гурту «ВВ» входять не лише сорочки, а й інші речі. Так, у співака є лляні брюки з вишивкою і навіть мотоцикл із національним візерунком. Артист пояснює, для нього ці речі мають особливий характер і сенс. 

«Вишиванка – це символ самоідентифікації – хто ми такі є. Важливо те, що ти живеш саме на цій території і з неї резонуєш», – коментує артист. 

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Під час «ВишиванкаDAY» новини «Сьогодні» та інформаційно-розважальний проект «Ранок з Україною» готували прямі включення з масштабного свята та ділилися найяскравішими кадрами.

Раніше ми писали цікаві факти про традиційний український одяг. Дізнайтеся, чому на зворотному боці вишиванки не повинно було бути ніяких вузликів та чому дівчина, котра шила сорочку для нареченого, завжди нашіптувала молитву-заклинання.

Дізнайтеся також, в скільки цьогоріч обійдеться вишита сорочка: 

Долучайтесь до каналу «Україна» в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina

 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь