Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Олег Скрипка розповів про кохання і ненависть

Відомий український музикант, фронтмен гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка в новому випуску проекту "Таємний код зламано", присвяченому вічній темі кохання, розповів, як він розуміє це почуття.

15:46, 13 листопада 2013
Відомий український музикант, фронтмен гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка в новому випуску проекту "Таємний код зламано", присвяченому вічній темі кохання, розповів, як він розуміє це почуття.

"Таке блаженство, високе блаженство, до якого ми завжди прагнемо. Ось це почуття і є кохання. Нас просто ця людина притягує, нам сподобалися груди або плече оголене, або тембр голосу...", - каже Олег.

Романтики вважають, що якщо людям судилося бути разом - вони будуть разом, не дивлячись ні на що. Вчені стверджують, що кохання - це набір біохімічних процесів організму. Олег Скрипка вважає правильними обидві версії:

"Я вважаю, вчені абсолютно праві, як і праві послідовники якихось там езотеричних теорій, що кохання це коли дві істоти, які багато життів зустрічалися один з одним, і це кохання продовжується з нашого життя в життя переродження, - розповідає музикант. - Все-таки, треба вірити в те, якщо кохання виникло, значить воно щось більше про нас знає. Якщо є кохання між людьми, значить це може бути і не обов'язково тобі потрібно, щоб тобі борщі готували".

У народі ходить приказка: "Від кохання до ненависті один крок". Психологи ж вважають - кохання переходить у ненависть тільки тоді, коли людина стикається з невиправданими очікуваннями.

"Дуже часто ми плутаємо кохання і бажання володіти іншою людиною. А це різні речі, - упевнений Скрипка. - Бо кохання, воно має все-таки божественну основу, а бажання володіти це чисто матеріальна штучка..."

Олег Скрипка каже, що навіть розчарування в коханні не має зупиняти людину. Музикант вважає, що на цьому життя не закінчується, необхідно рухатися далі.

"Нічого не закінчується сьогодні, нічого не закінчується на цій людині. Потрібно підійти до цього, як до досвіду, - розповів фронтмен "ВВ". - Наступна зустріч у тебе буде вдала. На землі живе 6 мільярдів людей. Навіщо зациклюватися на одній людині?"

Повну версію коментарів Олега Скрипки у проекті "Таємний код зламано" можна побачити на сторінці телеканалу "Україна" в YouTube. Четвертий випуск про кохання циклу програм "Таємний код зламано" можна побачити на сайті телеканалу "Україна".

Дивіться проект "Таємний код зламано" по вівторках, середах і четвергах о 22:30 в ефірі телеканалу "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь