Онлайн

Олег Панюта зустрівся з вихованцями інтернату в Маріуполі

18:42, 13 грудня 2018

Амбасадор Акції «Рінат Ахметов – дітям!», ведучий телеканалу «Україна» Олег Панюта провів зустріч з вихованцями Маріупольської загальноосвітньої школи-інтернату №2. Він привітав дітей з прийдешніми святами, подарував подарунки та головне – говорив з дітьми про те, що всі вони – супергерої, у кожного є свій талант і суперсила.

Олег Панюта провів мотиваційну лекцію про реалізацію власної суперсили, ведучий розповів дітям, що досягти успіху в житті допоможуть кілька правил.

«Головний виклик у житті – виклик самому собі. Перемагати свій страх, сумніви, лінощі, бажання пожаліти себе, дати собі поблажку. За свою мрію, за своє майбутнє потрібно починати боротися вже зараз. Потрібно намагатися досягати великої мети маленькими щоденними перемогами», – розказав Олег Панюта.

У свою чергу, діти з натхненням ділились своїми мріями. Як з’ясувалось, у більшості вихованців інтернету цілком земні бажання, хоча й доволі несподівані.

«Хочу стати таксистом, а ще – приносити людям добро», – розповіла першокласниця Люба.

Зустріч з вихованцями школи-інтернату справила на Олега Панюту величезне враження.

«Тут ти занурюєшся в непідробні радісні вигуки і – погляди: допитливі, насторожені, захоплені. Ці очі скажуть те, що часто важко вимовити вголос – їм нелегко. Переконаний, дітям, позбавленим батьківського тепла, дітям з особливими потребами, надзвичайно потрібна віра в диво і власні сили. Підказати, підбадьорити, поділитися своєю історією - можливо це саме те, що може круто змінити долю. Усередині кожного з нас - колосальна сила. Але розбудити її, повірити в неї - не кожному до снаги. Подаючи іншому руку, ти піднімаєшся сам», – зазначив Олег Панюта.

Зустріч відбулась у рамках масштабної благодійної Акції «Рінат Ахметов – дітям!», під час якої подарунки і поздоровлення до новорічних та різдвяних свят в цьому році отримають 100000 дітей. Ведучі каналу «Україна» – Марина Кухар, Олексій Суханов, Олег Панюта, Андрій Дебрін, Ігор Пупков, які стали амбасадорами Акції «Рінат Ахметов – дітям!», проводять зустрічі з дітьми – вихованцями інтернатів Донецької області. Ці особисті зустрічі проходять під девізом: «Твоя суперсила в тобі!». Їх головне завдання ­– допомогти дітям повірити у свої сили, показати різноманітність можливостей, мотивувати до досягнення великих цілей у житті.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь