Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Олег Панюта розповів про своє перше в житті інтерв'ю

У серпні телеведучий відзначив професійний ювілей - 30 років на телебаченні.

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:05, 10 листопада 2020

Ведучий «Сьогодні. Підсумки» Олег Панюта в програмі «Зірковий шлях» на каналі «Україна» поділився спогадами про те, як готувався до свого першого в житті інтерв’ю, а також розповів, з ким з українських президентів йому було найважче працювати.

У серпні телеведучий відзначив професійний ювілей – 30 років на телебаченні. Його прямі ефіри – бездоганні. Але, звичайно, так було не завжди. Він досі пам’ятає свій перший раз на практиці, на Сімферопольському телебаченні, де його спочатку не помічали, а потім доручили підготувати тему і знайти гостя.

У той момент ведучий був зовсім не готовий до появи в кадрі.

«Літо, Крим, шорти, футболка…А ти чого? Ну це ж твій гість, ну ти і будеш з ним говорити», – ділиться спогадами телеведучий.

Маючи такий зовнішній вигляд, юнак не міг з’явитися в кадрі, тож редактор відправив його за одягом до себе додому.

«Редактор дав мені ключі від своєї квартири і я  поїхав до нього додому, взяв сорочку про яку він мені казав. Ось в цій чужій  сорочці я вийшов як інтерв’юєр  свого гостя, якого я запросив на ефір. Я точно пам’ятаю жах. Приготував 3 запитання, але в якийсь момент я забувся, чи перше я запитання поставив, чи друге, відповідно я не знав ставити друге чи третє…», – розповів Олег Панюта.

Відтоді пройшло багато часу. Нині у доробку Олега Панюти інтерв’ю з майже усіма українськими президентами: Кучмою, Кравчуком, Ющенком, Януковичем, Порошенко.

Ведучий зізнається, що найважчим у роботі був Віктор Ющенко.

«Тому що це дуже довго. Він розумні, колосальні, глибинні речі говорив, але для нас, як телевізійників, це був великий обсяг інформації. І зробити з цього щось – це завжди було важко. Він не людина-синхрон, і в цьому сенсі з наступним президентом був простіше з одного боку», – розповів «Зірковому шляху» Олег Панюта.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь