Онлайн
Зірки

Олег Панюта допоможе визначити, хто заслуговує на звання «Тато року 2019»

12:15, 19 березня 2019

Ведучий інформаційно-аналітичного тижневика «Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою» Олег Панюта допоможе визначити переможця нової премії «Тато року 2019», яку впровадили медіа-компанія «Едiпресс Україна» та сайт 4mama.ua. Премія поєднує в собі експертне та народне голосування.

Всього оголошено 35 номінантів у 6 номінацiях: Тато-зiрка, Тато-спортсмен, Тато-лiкар, Тато-освiтянин, Тато-блогер та Вибiр 4mama.ua на сайтi tatoroku.4mama.ua за яких може проголосувати кожен, і таким чином допомогти визначити найкращого «Тата року 2019».

Олег Панюта, зокрема, стане експертом у номінації «Тато-зірка».

Експерти формували лонг-лист за критерiями: внесок у популяризацiю теми вiдповiдального батькiвства, громадська дiяльнicть направлена на допомогу дітям у різних напрямках та загальне проявлення рис тата, як проявляє себе як батько, що пише/говорить про батьківство.

За звання «Кращий тато» боротимуться Юрій Горбунов, Сергій Притула, Олександр Педан, Олег Скрипка, Володимир Остапчук, Олександр Усик, Василь Вірастюк, Андрій Шевченко, Георгій Зантарія, Андрей П'ятов, Федiр Лапiй, Тимофій Бадіков, Сергiй Бакшеєв, Анатолiй Колесников, Олександр Тарченко, Андрiй Близнюк, Олександр Марченко.

Премiя «Тато року 2019»  проводиться під егідою 4mama.ua – сайту для  усвiдомлених батькiв.Голосування проходить у 2 етапи: експертне оцінювання профільного журі і всенародне онлайн-голосування. За сумою цих двох етапів визначаються переможцi у кожній з категорій.

Долучайтесь до каналу "Україна" в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь