Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Олег Панюта підтримав екофлешмоб про відмову від пластику

Багаторазові сумки, плетені і тканеві торбинки, за словами ведучого, - це чудова нині альтернатива пластику.

Олександра Красновська Олександра Красновська
11:40, 29 липня 2021

Ведучий «Сьогодні. Підсумків» на каналі «Україна» Олег Панюта взяв участь у державному екофлешмобі на підтримку закону про відмову від пластику, який почне діяти з 1 січня наступного року.

На своїй Fb-сторінці телеведучий зробив допис, у якому повідомив, що розриває стосунки з пластиковим пакетом.

Поліетиленові багаторазові сумки, плетені і тканеві торбинки, за словами ведучого, - це чудова нині альтернатива для того, щоб без використання пластику, обходитися в побуті, при здійсненні покупок у магазині.

Телеведучий розповів, що вони з родиною намагаються бути екологічно свідомими і проявляти турботу до навколишнього. «Після того, як перебралися до будинку і стали сортувати сміття - інакше подивилися на те, що викидається. Тож, намагаємося мінімізувати присутність пластика у нашому житті», - зазначив Олег Панюта.

Організатором всеукраїнської еконіціативи є Міністерство довкілля України. Її мета полягає в тому, щоб змінити ставлення людей до споживання пластику.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь