Онлайн

Олег Панюта і Максим Сікора розповіли, в чому полягає місія батьків

1 червня в Україні традиційно відзначають одне з найстаріших міжнародних свят - День захисту дітей.

Олександра Красновська Олександра Красновська
14:25, 1 червня 2021

1 червня в Україні традиційно відзначають одне з найстаріших міжнародних свят - День захисту дітей, що має на меті привернення уваги до питання захисту прав, життя і здоров’я кожної дитини. Символічно, що саме на цю дату припадає і Всесвітній день батьків. Зіркові ведучі новин «Сьогодні» на каналі «Україна» розповіли, що, на їхню думку, найважливіше у ролі батьків.

«Найбільше в світі уваги потрібно приділяти власним дітям. Вони - Ваше відображення. Тобто все хороше і погане, що є у Вас у звичках - зрештою буде підхоплене. Тому якомога швидше ставайте ідеальним і надавайте правильний приклад. Це - своєрідне програмування, менторство. Бо набагато ефективніше за словесні вимоги, показувати - ЯК. І бути поряд, коли дитина почне робити власні успіхи у своєму поки що маленькому житті. Бо батьківство - це не лише диво народження, це - на сам перед здатність виростити, виховати, освідчити, привити цінності», – поділився Максим Сікора.

Відповідальність, любов і турбота про підростаюче покоління залишаються невід’ємними складовими батьківства. На розвиток і становлення особистості, в першу чергу, впливає саме родина. Тому від кожного дорослого залежить те, в якому суспільстві житимуть діти надалі.

«Головне - захистити: від поганих людей, поганих звичок, поганих думок. Дитина має зростати в любові до світу. І власний приклад тут - ключова складова успіху. Роби так, говори так, думай так, як має бути. Щоб потім не довелося бідкатися. Якщо самому чемно поводитися з друзями, з близькими, з незнайомими людьми, то можна розраховувати, що й твої діти будуть так само себе поводити. Діти - це наше дзеркало. Якщо ти хочеш, щоб це дзеркало було чистим - не треба в нього плюватися або мавпувати. Кожен твій вчинок - приклад для дитини, це твоє відображення сприйняття світу», – розповів Олег Панюта.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь