Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Один мільйон осіб - Гуманітарний штаб відзвітував про роботу в 2015 році

10 березня в Києві відбувся звіт Гуманітарної Штабу Ріната Ахметова.

14:58, 10 березня 2016

10 березня в Києві відбувся звіт Гуманітарної Штабу Ріната Ахметова.

Результати роботи за 2015 рік.

У 2015 році Штаб Ріната Ахметова працював за чотирма основними напрямками: доставка і видача наборів виживання дорослим і дітям віком до 35 місяців, адресна допомога, психологічна допомога, а також допомога медикаментами. Кількість людей, яким реально допоміг Штаб Ріната Ахметова з початку своєї роботи, в жовтні 2015 року досягла мільйона осіб.

«Ми назвали звіт Штабу «Допомогти вижити». Ці два слова якнайкраще пояснюють зміст нашої роботи в минулому році. Допомогти вижити тим, хто найбільше потребує допомоги, - це завдання, яке поставив Рінат Ахметов, створюючи Гуманітарний Штаб, - сказала Римма Філь, координатор Штабу, - Кількість людей, які опинилися в такій ситуації, вимірюється цифрою з шістьма нулями. Число людей, яким Штаб надав допомогу з початку своєї роботи, перевищив 1 млн. чоловік і на сьогодні становить - 1 млн. 106 тис. чоловік. Поки будуть люди, які потребують допомоги, Рінат Ахметов допомагатиме своїм землякам».

FL6A5056-min

Масштаби роботи Штабу в 2015 році можна зрозуміти з наступних прикладів:

  • Обсяг гуманітарної допомоги в 4,6 мільйона дорослих наборів виживання можна порівняти з населенням трьох південних областей України: Одеської, Миколаївської та Херсонської.
  • Півмільйона людей, щомісяця отримують продуктову допомогу від Штабу, можна порівняти з кількістю жителів в Миколаєві або в чотирьох містах Західної України - Івано-Франківську, Ужгороді, Кам'янці-Подільському та Мукачево разом узятих.
  • Шлях у 810 тисяч кілометрів, який подолали фури в автоколонах Гуманітарного штабу за рік, дозволив би 20 разів об'їхати навколо земної кулі.

У травні 2015 року Штаб запустив бригади мобільного видачі, які доставляють набори виживання в найвіддаленіші населені пункти прифронтової зони. В результаті продукти були видані жителям і переселенцям у 210 селищах і селах Донбасу, куди хоча б раз приїжджала мобільна бригада волонтерів.
У фокусі Штабу - допомога дітям. У 2015 році Гуманітарний штаб Ріната Ахметова забезпечував малюків і сиріт продуктами, надавав адресну допомогу на проведення складних операцій. Поранені діти отримували необхідну медичну допомогу, тяжкохворі - медикаменти в рамках програми «Ліки дітям».

FL6A5094-min
 
Плани на 2016 рік.

У 2016 році Гуманітарний штаб продовжує доставляти дорослі і дитячі набори виживання на Донбас, надавати адресну допомогу. Психологи, які були навчені Штабом Ріната Ахметова за курсом «Травма війни», в 2016 році отримають можливість підвищити кваліфікацію.

Новим напрямком у роботі Штабу стане реабілітація поранених дітей.

«У базі допомоги Штабу 163 поранених дитини: 70% дітей поранено в Донецькій області, 30% - в Луганській. Протягом всього періоду роботи Штабу ми надаємо екстрену допомогу на лікування поранених дітей Донбасу, допомагаючи врятувати їхні життя. У 2016 році, за рішенням Ріната Ахметова, Гуманітарний Штаб оголошує про старт нової програми - «Реабілітація поранених дітей», - заявив Олександр Вишняков, директор Штабу. - Ми готові допомогти пораненим дітям повернутися до повноцінного життя: забезпечити реабілітацію в спеціалізованих центрах, а також забезпечити технічні засоби індивідуального реабілітації».

Основні напрямки реабілітації дітей: лікування неврологічних захворювань, відновлення опорно-рухового апарату, відновне лікування внутрішніх органів, корекція стану після тривалого оперативного лікування, протезування кінцівок і очей.

Також у 2016 році в рамках роботи Фонду Ріната Ахметова планується активізація проекту «Сирітству - ні!» і старт нового напрямку роботи - «Наставництво». Наставництво є новим напрямком для Фонду. Основною метою проекту є підготовка дитини-сироти до самостійного життя. Детальна інформація про цей напрямок буде надана Фондом Ріната Ахметова в березні.

«Я хочу сказати слова подяки засновнику Гуманітарного штабу - Рінату Ахметову. Вся команда Штабу, ми всі вдячні йому за те, що маємо можливість бути причетними до його великого проекту допомоги», - підкреслив директор Штабу Олександр Вишняков.

FL6A5540-min

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь