Онлайн

Один з авторів програми "Критична точка" стала лауреатом всеукраїнської соціальної акції "Золоте серце"

Відбулося нагородження учасників Всеукраїнської соціальної акції "Золоте серце", організованої журналом "Твой малыш". Журналіст програми "Критична точка" Марина Янкова стала переможцем у номінації "Ініціатива".

17:20, 23 листопада 2012
Jankova310Відбулося нагородження учасників Всеукраїнської соціальної акції"Золоте серце", організованої журналом "Твой малыш". Журналіст програми"Критична точка" Марина Янкова стала переможцем у номінації"Ініціатива".

Вже вшосте були оголошені переможці всеукраїнської соціальної акції"Золоте серце" в номінаціях "Професіоналізм", "Турбота", "Милосердя".Серед номінантів прості українці: лікарі та вихователі, вчителі таусиновителі, ті, хто своїми вчинками доводять, що доброта творить дива.Цього року організатором акції була заснована четверта номінація -"Ініціатива", в якій перемогла автор сюжетів і ведуча рубрики "Щасливасім'я" програми "Критична точка" Марина Янкова.

Програма "Критична точка" та її рубрика "Щаслива сім'я" - це унікальнийпроект на українському телебаченні. Кожної п'ятниці Марина Янковазнайомить телеглядачів каналу "Україна" з дітьми-сиротами. У кожногомаленького героя своя складна історія, і кожна дитина сподіваєтьсязнайти нову люблячу сім'ю. Завдяки старанній роботі Марини та всієїкоманди "Критичної точки" за час виходу рубрики вже більше 35дітей-сиріт усиновлені.

Марина Янкова, автор сюжетів програми "Критична точка": "Це перемога нетільки моя та нашої програми, а в першу чергу кожної дитини, яка стаєгероєм рубрики "Щаслива сім'я". Історія кожної дитини та їх нестримнепрагнення знайти нових маму й тата змушує й нас бути більш мудрими,сильними, не опускати рук, не здаватися. Тільки ми, дорослі, в силахдопомогти дітям знайти люблячу родину. Я вважаю, що кожна прийомнадитина може стати рідною".

Дивіться програму "Критична точка" в оновленому форматі на телеканалі"Україна" по буднях о 17:15

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь