Онлайн
Соціум

Про все і більше: 5 найцікавіших подкастів українською мовою

Слухайте, розвивайтесь та захоплюйтесь

Даша Харченко Даша Харченко
14:10, 21 лютого 2021
Що послухати: популярні українські подкасти
Що послухати: популярні українські подкасти

У світі дедалі популярнішими стають подкасти на різну тематику. В Україні такий тип медіа поступово розвивається, і вже є гідні представники. Дізнайтеся більше про 5 цікавих подкастів українською мовою.

Читай також
Міжнародний день рідної мови: історія і традиції

Міжнародний день рідної мови: історія і традиції

«Борщ Мікеланджело»

Цей подкаст ведуть Антон Мудрак і Павло Шаповал. Як було зазначено в описі, це – «подкаст про історію, медіа та як пощастить». Останні подкасти присвячені питанням, як створюються гри в Україні, проблемам представників ромської громади, історії радянського мистецтва тощо.

«Акустика тіней»

Колишня радіожурналістка Іванна Шкромида розповідає про знакові твори світової літератури та їхніх авторів. Наприклад, одними з останніх письменників, про яких розмірковує авторка подкасту, були Вільям Берроуз, Габріель Гарсіа Маркес, Герман Гессе, Альбер Камю, Джордж Орвелл, Трумен Капоте та інші.

«Чим дихаєш, брате?»

Двоє хлопців із Києва розповідають про різні політичні, соціальні, ігрові та музичні новини зі всього світу «у своєму неперевершено надзвичайному стилі з мемасами і хехами». Серед цікавих тем: «Душний», «Кумівській», «Гарячий (спекотний, але так лише про погоду кажуть)», «Брендований», «Фільмовій» тощо.

«Шит ай ноу Лайв»

Кріс Косик і Дмитро Малєєв розповідають «про все, що цікаво й незрозуміло». Варто зазначити, що ведучі живуть у різних країнах (Кріс в Україні, а Дмитро в США), що зовсім не заважає творити якісний контент. Останні подкасти присвячені різним темам - від любові і культурних відмінностей між країнами до обговорення актуальних політичних питань.

«Простими словами»

Цей подкаст було запущено завдяки журналу The Village Україна. Ведучі Марк Лівін та Ілля Полудьоний розмовляють про психологію. Перший сезон був присвячений емоціям. А в другому сезоні автори розмірковують про захисні механізми, які допомагають нам адаптуватися до життя. Чому ми живемо лише у світі проекції? Як зрозуміти, що таке інтроекція і яка її функція? Чому уникати та подавляти погані думки шкідливо?

Не знаєте, що почитати? Які книги вам підходять за знаком зодіаку.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь