Онлайн

Про відомого сина і домашнє насилля: Мей Маск дала інтерв'ю українському медіа

Зірка розповіла про пережиті 9 років аб'юзивних відносин і складнощі, пов'язані з прізвищем.

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:00, 23 лютого 2021

Знаменита модель і дієтолог, мати всесвітньо відомого розробника Ілона Маска вперше дала інтерв'ю українському медіа. Унікальної честі удостоїлося Радіо НВ.

В інтерв'ю зірка розповіла про пережиті 9 років аб'юзивних відносин з колишнім чоловіком і складнощі, пов'язані з її прізвищем.

Мей Маск розповіла, що її діти - Ілон, Тоска і Кімбал - зазнавали труднощів через прізвище її колишнього чоловіка, однак вона не стала міняти його, оскільки це «було б несправедливо» по відношенню до них.

«Прізвище Маск було огидним через співзвучність зі словом "ондатра" і моїх дітей називали ондатрами, мене саму називали ондатрою. Так що це зовсім не прекрасне прізвище. Але як би там не було, навіть поверни я собі дівоче прізвище, мої діти все одно продовжували б носити прізвище Маск, і їх продовжували б називати ондатрами. Це було б несправедливо. Так що я залишила це прізвище», - розповіла вона.

Поділилася Мей і тим, як пішла з трьома дітьми від чоловіка-аб'юзера.

«Я знала, що мій колишній чоловік був агресивною людиною, і я знала його характер. Але до початку медового місяця я не розуміла, що він дійсно може бути фізично жорстоким... Я просто сказала, що не можу далі так жити. Спочатку ти залишаєшся в шлюбі заради дітей, а потім розлучаєшся - теж заради дітей. Ти не можеш дозволити їм рости в таких умовах», - сказала Мей Маск.

Нагадаємо, в кінці минулого року знаменитий режисер Вуді Аллен також дав інтерв'ю українському медіа.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь