Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Нумеролог назвав дату смерті путіна та розповів, чим завершиться війна в Україні

За словами нумеролога, президент Росії Володимир Путін навмисно змінив офіційну дату свого народження. Так, на документах зазначено дату 07.10.1952, проте насправді диктатор народився на 2 роки раніше.

Олександра Красновська Олександра Красновська
15:34, 1 червня 2022

Нумеролог Владислав Грицай прийшов у студію програми «Ранок з Україною», яка виходить у будні о 8:30 в ефірі «Індиго TV». Під час розмови з ведучими каналу «Україна» Лілією Ребрик і Анатолієм Анатолічем експерт розповів, скільки залишилось жити російському диктатору, та яка доля чекає Україну після війни.

За словами нумеролога, президент рф володимир путін умисно змінив офіційну дату свого народження. Так, на документах зазначена дата 07.10.1952, проте насправді диктатор народився 2-ма роками раніше.

«Він зараз живе за вигаданою датою. Вона і вплинула на його долю. Якщо скласти офіційну дату його народження – отримаємо дві 7-ки, а ця цифра приносить удачу – це енергія воїна, енергія влади, характер людини, яка постійно намагається вийти в стан агресії та гордині. Його ж справжня дата народження не має такої сили – людина, яка народилася в цей день, не має впливу на інших. В ній немає стабільності», – пояснив нумеролог Владислав Грицай в ефірі каналу «Україна».

Крім того, нумерлог прорахував число особистого року агресора на сьогоднішній день.

«Якщо взяти день та місяць його народження та порахувати ці цифри з 2022-м роком – виходить 14/5. При цьому 5 – це та цифра, від якої він тікав, змінюючи дату народження. Далі ми маємо помножити 7 (день його народження) на два – отримуємо 14. Від 14-ти віднімаємо 14 і отримуємо два нуля. Це каже про велику імовірність смерті. Ба більше, його критичний вік – 70 років», – розповів експерт.

Владислав Грицай наголосив на тому, що для путіна в цьому році є 3 критичні місяці: березень, травень і серпень. І якщо у травні говорили про операцію, то в серпні є велика імовірність того, що президент рф помре або ж впаде у кому.

Плани путіна з війною були теж прив’язані до дат, адже 30.12.1922-го року було створено Радянський союз і до 100-річчя диктатор хотів відновити його.

«Якщо взяти День незалежності України і дату народження путіна, отримаємо перехресні числа. Це буває дуже рідко в нумерології. Але на справі це означає, що Україна повністю знищіть путіна, – поділився Владислав Грицай з ведучими каналу «Україна». – Агресор вибрав дивну дату нападу, адже 2022 рік для України є дуже важливим роком. Енергія українського роду сьогодні є надсильною. Тому не дивно, що наші воїни часто кажуть про те, що відчувають допомогу вищих сил і предків».

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь