Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Нові персонажі та нове кохання: канал «Україна» готує другий сезон серіалу «Лікар Ковальчук»

16:31, 26 квітня 2018

Канал «Україна» працює над другим сезоном україномовної медичної драми власного виробництва «Лікар Ковальчук».

У кінці першого сезону в складних відносинах трійці головних дійових осіб картини «Лікар Ковальчук» – Оксани Ковальчук (Анастасія Карпенко), Максима Закревського (Сергій Дерев'янко) і Бориса Зуєва (Олександр Форманчук) – стався радикальний злам. Оксана та Максим дізналися, що Борис плів інтриги в приймальному відділенні і будь-що намагався підставити Максима. Зуєв зник. Тепер, здавалося б, ніщо не повинно було перешкодити особистому щастю Оксани і Максима, вони готуються до весілля, проте певні обставини вносять свої корективи в їхні плани.

У другому сезоні зміни спіткають не лише особисте життя головних героїв, а й безпосередньо приймальне відділення. Так, у лікарні з'являться чотири нових співробітника: новий головний лікар – Вадим Бондар (Возняк Артем), його заступник з економічних питань – Вікторія Кравець (Дар’я Трегубова), лікар швидкої допомоги – Ігор Коломоєць (Сенчуков Євген) і травматолог – Олександр Дудник (Тихомиров Макар). Як саме складуться відносини в колективі після приходу нового керівництва?

Як зазначила продюсер Департаменту кіносеріального виробництва каналу «Україна» Наталія Стрибук, у новому сезоні перед Оксаною Ковальчук буде багато нових викликів.

«Новий «Лікар Ковальчук» – це нова, захоплююча історія, яка буде цікава як шанувальникам першого сезону серіалу, так і глядачам, ще не знайомим із нашими героями. До лікарні швидкої допомоги приходить новий головний лікар – владний і харизматичний Вадим Бондар, а разом з ним і новий заступник з економічних питань – обачлива і цинічна Вікторія Кравець. Тепер, щоби допомогти своїм пацієнтам, завідуюча приймальним відділенням Оксана Ковальчук повинна не просто боротися з недосконалістю медичної системи, а й вести внутрішню гру в стінах власного відділення. І вести наодинці. Нове життя лікаря Ковальчук – це нові професійні виклики, нові пацієнти, кожному з яких потрібно співпереживати, щоби врятувати, нові друзі і вороги і, звичайно ж, нове кохання», – прокоментувала вона.

У серіалі також зіграли актори Єлизавета Зайцева, Стас Мельник, Ніна Набока, Слава Красовська, Дмитро Вівчарюк, Петро Бойко, Сергій Сафрончик і багато інших.

Автор сценарію Олександра Смілянська. Режисери Віра Яковенко, Антон Гойда. Оператори-постановники Дмитро Баженов і Сергій Головащук. Продюсери Наталія Стрибук, Роман Ткаченко, Сергій Баранов, Ігор Волков.

У другому сезоні заплановано понад 40 епізодів. Кожна серія – це окрема історія з життя пацієнтів приймального відділення, в якому працюють головні герої.

Серіал знімають в Києві. Виробництвом картини на замовлення каналу «Україна» займається кінокомпанія «Panopticum».

Прем'єра другого сезону картини «Лікар Ковальчук» на телеканалі «Україна» запланована на осінь 2018 року

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь