Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Нонна Гришаєва: "У Москві мені не вистачає моря"

У новому випуску документального циклу "Додому на свята", що вийде в ефірі каналу "Україна" в суботу, 10 листопада о 10.00, актриса театру і кіно Нонна Гришаєва разом зі знімальною групою проекту відправилася на батьківщину в Одесу.

13:32, 2 листопада 2012
Grishaeva310У новому випуску документального циклу "Додому на свята",що вийде в ефірі каналу "Україна" в суботу, 10 листопада о 10.00,актриса театру і кіно Нонна Гришаєва разом зі знімальною групою проектувідправилася на батьківщину в Одесу.

Колись одеський моряк Валентин Гаврилович Гришаєв отримав просторуквартиру в одному з одеських дворів. Тут і з'явилася на світ його єдинадонька Нонна. Про улюбленого батька Гришаєва досі згадує з теплотою ініжністю.

"Справа в тому, що тато мій був моряком. Він плавав на суховантажі"Славськ", - поділилася Нонна. - Я пам'ятаю жуйки, які він у тубахпривозив. Я досі пам'ятаю їх смак і запах. А потім, коли мені було рокичотири, тато пішов з пароплавства і став будівельником, виконробом набудмайданчику. Коли мама мене народила, тато за три дні збудував унашому домі балкон, повністю своїми руками. І коли він забрав маму зпологового будинку з коляскою, вже було, куди вивезти коляску - саме нацей балкон".

Акторка зізнається, незважаючи на те, що вона живе в столиці Росії,завжди дуже сумує за Одесою і морем.

"Ви не уявляєте, як ми тут купалися! - згадує Гришаєва. - Виїжджали вчисте море і купалися, іноді плавали разом з дельфінами. Дуже люблюморе. Неймовірно! Воно мене настільки заспокоює. Мені не обов'язковоплавати, мою нервову систему заспокоює сам вигляд хвиль, цьогопростору. Тому в Москві, я дуже страждаю - мені сильно не вистачаєморя".

Канарково-жовтий джип Гришаєва розганяє ранкову тугу і сонних водіїв змосковської траси. В аеропорту їй потрібно непомітно пройти реєстраціюта "мишкою" прослизнути до літака. Якщо актрису помітять і впізнають,вона гарантовано запізниться на рейс. Для неї популярність - простопобічний ефект акторської професії. Шанувальники буквально переслідуютьулюблену актрису, підглядають за нею, придумують обставини її життя, апотім і самі в них вірять. Тому і літає Гришаєва через віп-зали,обов'язково бізнес-класом. Так спокійніше.

"Я дуже часто літаю. Буквально 2-3 рази на тиждень, так що в місяцьвиходить десь 8-10 польотів, - говорить Гришаєва. - Мені такий графікдається легко, страждає швидше мій чоловік, якому, я знаю, дуже складнозавжди зі мною розлучатися. Особливо важко він мене відпускає саме вОдесу. Бо в Одесу, особливо влітку я завжди їду надовго. Тому, що самеморське повітря, сонце - для мене завжди дуже потужне енергетичнепідживлення".

Відверті інтерв'ю інших знаменитостей глядачі зможуть побачити вдокументальному циклі "Додому на свята", який виходить щосуботи о 10.00на телеканалі "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь