Онлайн
Зірки

Ніна Матвієнко святкує 73-річчя: цікаві факти про золотий голос України

Знаменита українська артистка народилася 10 жовтня.

10:15, 10 жовтня 2020

Сьогодні, 10 жовтня, відома українська співачка Ніна Матвієнко святкує свій День народження. Ніні Матвієнко виповнюється 73 роки. Голос співачки є гордістю не тільки її сім'ї, а й всієї України. Він воістину рідкісний і унікальний, а виконані нею пісні-балади, ліричні та народні композиції мають символічне значення для всієї нації.

Дізнаємося 5 маловідомих фактів про народну артистку України Ніну Матвієнко.

1. Ніна Матвієнко народилася в багатодітній родині.

Співачка стала п'ятою з одинадцяти дітей в сім'ї Антоніни Матвієнко і Митрофана Устиновича. Через це в юності співачка відвідувала школу-інтернат для багатодітних сімей.

2. Чоловік співачки - Петро Гончар, який є сином видатного українського скульптора і художника Івана Гончара.

Познайомив майбутнього подружжя їхній спільний знайомий Олесь Харченко з квартету «Явір». Сталося це у 1971 році. Одного разу Петро відвідав концерт Ніни Матвієнко, яка зачарувала його і тоді він пообіцяв собі, що співачка стане його дружиною.

3. Дідусь Наталії Могилевської був викладачем української мови в університеті, де навчалася Ніна Матвієнко.

У 1975 році Ніна Матвієнко закінчила Київський університет ім. Тараса Шевченка, де свого часу українську мову викладав дідусь української співачки й продюсера Наталі Могилевської. Про це нещодавно у своєму Instagram розповіла сама Наталя.

Ніна Матвієнко

фото: facebook

4. У школі-інтернаті Ніна Матвієнко займалася акробатикою й атлетикою.

Після восьмирічної школи-інтернату в Потіївці, Ніна перевелася в 9 клас в школу-інтернат в Коростені. Під час навчання співачка займається атлетикою та акробатикою.

5. Вчителька порадила Нині серйозно зайнятися вокалом.

Читай також
Олег Скрипка став «Лицарем», а Тоня Матвієнко задумалася про пенсію

Олег Скрипка став «Лицарем», а Тоня Матвієнко задумалася про пенсію

Тоня Матвієнко поділилася рецептом улюбленого сніданку

Тоня Матвієнко поділилася рецептом улюбленого сніданку

Тоня Матвієнко розкрила секрет ніжних ручок

Тоня Матвієнко розкрила секрет ніжних ручок

Одна з викладачок Ніни порадила дівчинці зайнятися співом і спробувати себе в Українському народному хорі ім. Верьовки. Попри те, що Ніна Матвієнко відвідував заняття у вокальній секції в хорі, їй довелося влаштуватися працювати на завод після закінчення школи. Проте, бажання співати й любов до музики були настільки сильними, що в 1968 році Ніна стала солісткою хору.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь