Онлайн

«Ніхто не винен» - Дікусар розповів про відносини з Білик

Дивіться програму «Зірковий шлях» в ефірі каналу «Україна»

17:00, 6 лютого 2020

У програмі «Зірковий шлях» у рубриці «Кава з перцем» спливли подробиці роману Дмитра Дікусара та Ірини Білик. Про те, що було основою їхніх відносини, і чому він розбігся з відомою співачкою, хореограф розповів на каналі «Україна».

Багато років тому роман Ірини Білик і Дмитра Дікусара сколихнув громадськість, яка невпинно стежила за ними в танцювальному шоу. Але їхнім стосункам передував скандал. Попередній партнер звинуватив співачку в сексуальних домаганнях, і пішов з проекту. На зміну одному танцівникові прийшов інший - молодий і амбітний Дікусар. Відносини пару привели до весілля у Ріо-де-Жанейро.

«Закоханість, хімія, зближення за рахунок проекту, спільні проблеми, спільні перемоги і цілі. Відразу з'явився контакт. Вона ж дуже комфортний співрозмовник і цікава жінка. Ірина в якійсь мірі космічна», - згадує про той період на каналі «Україна» Дмитро Дікусар.

Однак гарний роман із зіркою тривав недовго.

«Просто закінчилися у нас відносини. Знаєте, коли свічка згорає, вона згорає. Була хімія, була пристрасть, свіжі емоції. Потім все кудись зникло. Ніхто в цьому не винен», - пояснив Дмитро Дікусар в програмі «Зірковий шлях».

Читай також
«Відносини догоріли наче сірник» - Дікусар про болюче розставання із Шоптенко

«Відносини догоріли наче сірник» - Дікусар про болюче розставання із Шоптенко

У минулому році Дікусар знову вийшов на паркет з новою партнеркою, привабливою актрисою Вікторією Булітко. Парі відразу приписали роману у реальному житті.

«Чому мені не любити Вікторію Булітко як людину? Вона прекрасна, і як жінка прекрасна. У неї є відносини, молода людина. І вона про це відкрито говорить. Але людям це не заважає, тому що для людей, якщо хтось у стосунках і має якісь інтриги, для них це є нормою. Для мене зараз це неприйнятно. Мені не треба таких відносин. Тому нічого немає, крім дружби і глибокої поваги», - прокоментував Дікусар.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь