Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Микола Азаров ексклюзивно для "Событий": ЄС почув Україну

В ексклюзивному інтерв'ю інформаційній програмі "События" телеканалу "Україна" прем'єр-міністр України Микола Азаров прокоментував підсумки Вільнюського саміту.

18:20, 29 листопада 2013

В ексклюзивному інтерв'ю інформаційній програмі "События" телеканалу "Україна" прем'єр-міністр України Микола Азаров прокоментував підсумки Вільнюського саміту.

Відповідаючи на запитання ведучого програми Євгена Міхіна, чи стали сьогоднішні підсумки саміту Східного партнерства ЄС перемогою або поразкою для нашої країни, Микола Азаров сказав: "У нашої делегації та Президента була можливість роз'яснити свою позицію першим особам Європейського Союзу. На мій погляд це вже позитивно. Друге, що було дуже важливо - Європейський Союз вперше на високому рівні почув про ті проблеми, які у нас є в країні і про ті проблеми, які нам належить вирішити. У бесідах з керівниками країн ЄС, принаймні, ми отримали розуміння цих проблем і бажання брати участь у наданні нам відповідної допомоги".

За словами Миколи Азарова, Угода про Асоціацію з ЄС це по суті "наша внутрішня дорожня карта", яку Україна сама собі намітила і виконуватиме, незалежно від того, підписали або не підписали документ у Вільнюсі. Справа не в підписанні, вважає Азаров, а в тому, щоб "створювати такі умови, щоб можна було розвивати свою економіку. Треба пам'ятати, що відкриття свого ринку це завжди виграш, насамперед, для більш конкурентної економіки. Відкриваючи свій ринок - ми більш конкурентному партнеру даємо відразу перевагу. І тому відкривати свій ринок потрібно поетапно".

Також прем'єр-міністр ексклюзивно розповів "Событиям" про деталі майбутнього візиту Президента України Віктора Януковича в Китай. Готуються до підписання близько 20 документів і, в їх числі, Договір про стратегічне партнерство. "Китай - це друга економіка в світі і партнерство з Китаєм це для нас дуже велика можливість інвестицій в наше народне господарство", - сказав Микола Азаров.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь