Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Подорожі

Не поспішайте пакувати валізи: стало відомо, коли можна буде літати в Європу

Найгірший сценарій передбачає, що авіасполучення повноцінно не відновиться до 2029 року.

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:40, 5 листопада 2020

Повноцінне відновлення туризму в Європу відбудеться не раніше, ніж в 2029 році. Про це стало відомо зі звіту Європейської організації з безпеки повітряної навігації.

На сайті Євроконтролю з'явилося три сценарії відродження авіаперевезень і всі вони не дуже оптимістичні.

Згідно з першим сценарієм, трафік відновиться до 2024 року, якщо вакцина від COVID-19 стане широкодоступноїю до літа 2021 року.

Найбільш вірогідний сценарій - трафік рівня 2019 року повернеться до 2026 року, якщо вакцина буде доступна до літа 2022 року.

Найгірший сценарій передбачає, що трафік не повернеться до показників 2019 року до 2029 року. Це станеться при неефективній вакцині. В цьому випадку в 2024 році він складе 75% від показника 2019 року.

«Ця катастрофічна картина для авіації і галузі ясно показує, чому для держав так важливо приймати послідовні і погоджені заходи для підтримки авіаційної галузі. Щоб пасажири знову відчували себе в безпеці», - заявив генеральний директор Євроконтролю Імонн Бреннан.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що з понеділка, 9 листопада, в Україні можуть посилити карантин.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь