Онлайн
Соціум

Не мовчи. В Києві запустили гарячу лінію психологічної підтримки

Цілодобова служба довіри уже тиждень працює у тестовому режимі. 

10:01, 9 грудня 2019

У столиці запустили гарячу лінію психологічної підтримки. Служба покликана не тільки надавати допомогу жертвам психологічного й фізичного насильства, а й запобігати будь-яким його проявам. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила заступник голови КМДА Марія Хонда.

Проблема домашнього насильства у нашій країні, на жаль, існує, і від неї страждають багато людей, як дорослі, так і діти . Не всі здатні впоратися із цим завданням самостійно і, що ще гірше, не мають підтримки від кого-небудь зі сторони. З метою допомогти таким людям у Києві була запущена телефонна служба психологічної підтримки, куди може звернутися кожен, хто потерпає від домашнього насильства у будь-якому прояві.

Woman Looking Holding While Holding Head With Left Hand

В Києві запустили гарячу лінію психологічної підтримки

фото:pexels

Служба поки працює у тестовому режимі. За день сюди надходить до 20 дзвінків. Всього за один тиждень роботи допомогу професійних психологів, найчастіше кризових, отримали 136 киян.

«Навіть найкращі тренінги не можуть передбачити всі ситуації у сім'ях. Кілька днів тому одна з наших психологів 45 хвилин заспокоювала чоловіка, який вирішив покінчити з собою ... Був ще один нічний суїцидальний дзвінок, решта – поради, рекомендації», – пише Марина Хонда.

Читай також
Міжнародний день усунення насильства проти жінок: знаменитості, які пережили насильство

Міжнародний день усунення насильства проти жінок: знаменитості, які пережили насильство

Демі Мур назвала ім'я чоловіка, який зґвалтував її в 15 років

Демі Мур назвала ім'я чоловіка, який зґвалтував її в 15 років

Актриса Олеся Жураківська розповіла, що була жертвою домашнього насилля

Актриса Олеся Жураківська розповіла, що була жертвою домашнього насилля

Нині служба психологічної підтримки шукає фахівців, але зазначає, що заробітна плата поки не висока і не всіх може влаштувати. «За тиждень роботи два психологи звільнилися, тому що "не готові витрачати купу нервів за сім тисяч гривень"», – зазначила чиновниця. Разом із тим повідомляється, що служба шукає можливість збільшити заробітну плату.

Якщо ви потрапили у кризову ситуацію, звернутися за допомогою можна в будь-який час за номером 15 00. Крім того, пам'ятайте, що впевненість у собі і своїх силах дасть вам можливість захиститися від булінгу і запобігти йому.

Дізнайтеся, які ще фактори можуть запобігти домашньому насильству.

Дивіться сюжет про те, які бувають види домашнього насильства:

 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь