Онлайн

Наталія Рудова: аби кому себе не віддам!

Вона грала розлучницю в серіалах "Тетянин день" і "Дихай зі мною", а тепер продовжує відбивати чоловіків в новому телепроекті "Джамайка".

16:19, 31 жовтня 2012
Gamaika310Вона грала розлучницю в серіалах "Тетянин день" і "Дихай зі мною", атепер продовжує відбивати чоловіків в новому телепроекті"Джамайка".

При особистому контакті з Наташею кореспондент "Телескопу" ДмитроМакляков а) переконався, що вона ще краща, ніж на екрані; б) з'ясував,що в житті Рудова - дівчина без "стервоточинки". Принаймні якщо віритиїї словам.

"У серіалах відпрацьовую карму"

- Наташ, вам самій не прикро бути заручницею амплуа стерви ірозлучниці?

- Немає ніякого жалю, тому що грати негативних персонажів набагатоцікавіше. Вони багатогранні на відміну від позитивних. Як сказав менірежисер і продюсер Дмитро Хананович Астрахан: "Наташ, це не твояпроблема. Проблема в головах режисерів". Я - актриса, я вмію грати все,це моя робота. А в житті я дуже позитивний, хороший чоловік. Щостосується негативних героїнь, то я жартую, що таким чином відпрацьовуюкарму.

- В одному з інтерв'ю ви назвали себе "мрією будь-якогочоловіка"...

- Це правда! Ви тільки правильно мене зрозумійте! Я чуйна, розуміюча,добра. При цьому дуже розумна, товариська. Тобто у мене дуже багатопозитивних якостей. Я не кажу, що я - королева, корони на голові у мененемає... Просто я себе поважаю, люблю і в руки аби кому не віддамся.(Сміється.)

- А ось ще одна ваша фраза: "Моє тіло для мене - скарб". Це ви сказаливсерйоз?

- Так. Я більше скажу: навіть у жіночий душ після тренувань уфітнес-залі я ходжу в купальнику. Не можу дозволити стороннім людямвитріщатися на мене. По мені, так нехай всі будуть в купальниках - такестетичніше.

- Не виникало думки застрахувати цю цінність?

- Найцінніше, що є у людини, - його життя. А страхувати попи або голосвважаю дурницею.

"Чоловіки нас не домагаються"

- Питання до ідеальної жінки: чого не вистачає теперінім чоловікам?


- Мужності!

- Давайте трохи уточнимо, а то чоловіки можуть зрозуміти ваші словаоднобоко...

- О, так! До речі, ви праві! (Сміється.) Мужність - це наполегливість.Багато чоловіків не люблять зайвий раз ворушитися. Сказала "ні"? Ну йдобре! А жінки такі істоти, які сьогодні відмовляють, а завтра можуть іпередумати. Потрібно домагатися своїх цілей! А хлопці нас, дівчат,якось не домагаються... Дуже багато перейняли жіночізвички.

- Тобто томний метросексуал - не ваш тип? Вам потрібен брутальниймачо?

- Ні-ні, ні той, ні інший! Я люблю миловидних, дуже симпатичних молодихчоловіків типажу Бреда Пітта: блондин з блакитними очима і довгимволоссям. Це що стосується зовнішності. А якщо говорити про внутрішніякості, то чоловік повинен бути спокійним. Так як емоції - такипривілей жінок. Я сама дуже емоційна, тому мені потрібен хлопець, якиймене б якось врівноважував. Інакше ми просто вб'ємо один одного!(Сміється.)

- А якщо ідеальний чоловік попросить вас залишити професію?

- Відразу ні! Я навіть зустрічатися з таким не буду. Я люблю свободуі поважаю свободу інших. Іноді мені потрібно трохи побути насамоті,подумати ... І чоловік повинен це розуміти. Я люблю іноді подумати.

"Кохаю без криміналу"

- Повертаючись до теми "жінки-мрії"... Чим ви підбадьорюєтесь вранці,щоб стати веселою і позитивною?


- Для мене це три чашки кави. Щоранку.

- А що оптимістичного є у вашому холодильнику?

- Там тільки помідори, огірки та авокадо. Більше нічого! Я себе обмежуюв їжі, стараюсь харчуватися виключно здоровою їжею.

- Які слова асоціюються у вас з відпочинком?

- Море, пісок і спека +35 ° С. Ще, щоб розслабитися, дивлюся кіно.

- Згадуючи досвід ваших героїнь, самі ви на що пішли б зарадикохання?

- Без криміналу, в принципі, на все!

До ідеалу тягнувся Дмитро Макляков

Джерело: Телескоп

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь