Онлайн

Наталя Сумська зізналась, що досі ревнує чоловіка-актора до інших жінок

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

14:30, 21 січня 2020

В ексклюзивному інтерв’ю програмі «Ранок з Україною», яка виходить у будні о 6:30 на каналі «Україна», народна артистка України Наталя Сумська розповіла про стосунки з сестрою Ольгою, ревнощі у шлюбі з актором Анатолієм Хостікоєвим і професію їхнього сина, а також розкрила секрет сімейного щастя.

Наталя Сумська вже більше 40 років працює в театрі імені Франка. Та виявляється, колись вона не хотіла бути акторкою.

«Побоювалася впливу батьківського, тому що тато і мама були потужними акторами. Їхній погляд і оцінка в творчості були для мене вкрай важливими і хвилюючими», – пояснює Наталя Сумська.

Та батьки завжди підтримували Наталю і її бажання бути актрисою. А вона дивилася на їхній приклад і розуміла – двом акторам є місце під одним дахом. Тож вона й сама знайшла особисте щастя з колегою – Наталя вже 20 років одружена з актором Анатолієм Хостікоєвим. Проте разом пара довше. Для Наталі це вже другий шлюб, для Анатолія – третій, і їхній спільний син В’ячеслав пішов стопами батьків, від чого Наталя тільки тішиться.

«Він і спілкується рідною мовою, і любить ту справу, якій він віддав перевагу. Я люблю його роботи на сцені, хоча й хочеться якісь зауваження зробити, але я себе стримую», – розповідає акторка в інтерв’ю «Ранку з Україною».

У серіалі «Роксолана» чоловік Наталі та її сестра Ольга грають пристрасне кохання. Журналісти каналу «Україна» поцікавились в акторки, чи не відчувала вона в той момент ревнощів.

«Це воно тільки пристрасним зветься, – каже Наталя. – Один раз взяв на руки, відніс, пригорнув. Красивіших людей я ще в житті не бачила. У нього така здатність перевтілюватись – турок. Звичайно, не закохатися в такого і красеня, і потужну особистість неможливо».

Наталя Сумська та Анатолій Хостікоєв справді красива пара. Та як зізналась артистка, в їхньому повсякденному житті все ж було місце для ревнощів.

«Ревнощі – це добре, це такі почуття! Ти не спиш. Я теж ревнувала. Он та пройшла, і вона балакає з ним, а я «про що вона говорить?» І вже ціла купа версій в голові – а щось у мене не так, а, можливо, треба підтягнутися, краще одягнутися, я подобаюсь йому чи ні. Я ревную й досі… трошки», – говорить акторка.

За словами Наталі, секрет родинного щастя полягає в тому, що потрібно працювати над стосунками: «Мабуть, секрет у тому, щоб зберігати цей шлюб і стосунки, зберігати настрій. Тому що ми живі люди і ми віддаємося почуттям. Нам потрібно зберегти – мені в ньому, а йому в мені – цей настрій для роботи»

Читай також
Ольга Сумська прокоментувала новину про те, що знову стане бабусею

Ольга Сумська прокоментувала новину про те, що знову стане бабусею

 «Рідна». Ольга Сумська здивувала власною колекцією суконь

 «Рідна». Ольга Сумська здивувала власною колекцією суконь

Сестри Наталя і Ольга Сумські – не тільки дві популярні акторки, але й красиві жінки. Відповідаючи на питання, чи не було в їхніх стосунках з сестрою суперництва, Наталя зазначила, що радіє і професійним, і особистим здобуткам Ольги.

«Я дуже рада, що сестра має багато роботи. Рада за неї як за матір і бабусю, що в неї є доньки, є онука. Родина продовжується!» – прокоментувала Наталя Сумська в інтерв’ю «Ранку з Україною».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь