Онлайн
Зірки

Наталка Денисенко розповіла, скільки коштувало врятувати батька

У минулому році родина акторів Наталки Денисенко та Андрія Федінчика перехворіла на COVID.

Олександра Красновська Олександра Красновська
15:24, 4 жовтня 2021

Акторка Наталка Денисенко розповіла журналістам програми «Зірковий шлях», яка виходить на телеканалі «Україна» у будні, у скільки їй обійшлося лікування батька.

Минулого року родина акторів Наталки Денисенко та Андрія Федінчика перехворіла на COVID. За словами зірки серіалу «Сага», її емоційний стан був жахливим.

«Це взагалі було дуже важко. Я тоді зрозуміла, що коронавірус – це не просто вірус. Я такого не відчувала ніколи. Цей вірус не просто на тіло твоє давить, а ще і психологічно. Я ридала кожного дня. Так погано мені ніколи в житті не було. Хворіли чоловік, мама, тато - всі», - поділилася із журналістами каналу «Україна» Наталка Денисенко.

Найважче довелося переживати наслідки хвороби батькові акторки.

«Він захворів на коронавірус, і після цього каже: «Щось я відчуваю, що декілька кварталів пройду – все, в мене вже задишка, болить серце, калатає». Кажу йому: «Йди бігом зроби все що треба, аналізи». І знімок показав, що у серці в нього вже була закупорка судин десь навіть 99%. Лікар каже: «Боже, ви так вчасно прийшли, у вас зараз інфаркт може бути». Сказав, що треба робити операцію», - говорить Денисенко на телеканалі «Україна».

Та найбільшим клопотом для батьків Наталки стала навіть не звістка про термінову операцію, а ціна, яку треба було сплатити за неї.

«65 тис грн. У мене батьки небагаті, батько поїхав у село, пофотографував, де що цінне в нього лежить. Говорить: «Все, я буду вмирати», - пригадала Наталка Денисенко.

Акторка одразу привезла потрібну суму. І та надскладна операція спонукала її ще більше цінувати власне життя та життя своїх батьків.

«Зараз ми дорослішаємо, наші батьки не молодіють, і ти розумієш, що в будь-який момент може бути якийсь дзвіночок… Тому цінуйте своїх батьків», - закликала зірка.

Дивіться «Зірковий шлях» в ефірі каналу «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь