Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Фонд Ріната Ахметова

«Його поховали серед троянд»: Наталія Могилевська довірила Музею «Голоси Мирних» історію особистої втрати

Рідний дядько співачки загинув через ворожий обстріл у Маріуполі.

Олександра Красновська Олександра Красновська
17:18, 17 травня 2022

З першого дня повномасштабної війни співачка Наталія Могилевська залишалася у Києві. Вона почала співати в метро, займатися волонтерством і писати пісні, присвячені нашій боротьбі із загарбником. Також у її життя ввійшло регулярне відвідування шпиталів, а ще — гуманітарна допомога будинкам престарілих, дитбудинкам і штабам із переселенцями.

Співачка довірила Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова історію особистої втрати — її рідний дядько загинув через ворожий обстріл у Маріуполі. Артистка зізналася, що Олександр був для неї другим батьком, адже роки тому вона втратила тата й маму, а власної сім'ї не має. 

«Єдина родина, де я могла відчувати себе дитиною з рідними поруч, — це була родина в Маріуполі», — ділиться співачка. 

Про смерть рідної людини Наталія дізналася лише за два тижні через відсутність зв’язку. Поховати дядька довелося на його ж подвір’ї — серед троянд, які дуже любила співачка...

Історія Наталії увійшла до архіву Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова — це найбільший у світі архів історій мирних мешканців України, які постраждали від війни. Тисячі людей вже довірили Музею власні історії. Розкажіть свою!

Поділитися історією можна кількома способами:

- напишіть вашу історію на власній Facebook-сторінці з хештегами #Голоси_Мирних #розкажіть_свою_історію та запросіть друзів та рідних долучитися;
- відвідайте портал Музею та натисніть «Розповісти історію» праворуч зверху;
- зателефонуйте на безкоштовну гарячу лінію 0 (800) 509 001.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь