Онлайн

Наскільки добре ви знайомі з проектом «Реальна містика»: тест

Дивіться нові випуски «Реальною містики» на каналі «Україна».

11:37, 22 жовтня 2019

У вересні 2019 року стартував новий дев'ятий сезон скриптед-реаліті «Реальна містика», герої якого намагаються знайти раціональне пояснення містичним та загадковим речам. 

Щодня тисячі глядачів спостерігали за тим, як Андрій Дебрін зі своєю командою розплутують клубок містичних подій і доводять, що усе має матеріальну основу. Ми виршили перевірити, наскільки добре ви знайомі з героями проекту і сюжетом «Реальної містики». 

 

Нагадаємо, перший сезон серіалу «Реальна містика» стартував на телеканалі «Україна» в грудні 2015 року, і став лідером глядацьких симпатій. Як повідомлялось раніше, «Медіа Група Україна» уклала угоду про продаж прав на скріптед-реаліті «Реальна містика» з польською групою Polcast.

У новому сезоні «Реальної містики», виробництвом якої займається «Теле Про», глядачі побачать в справі улюблених акторів: Андрія Дебріна і Людмилу Ардельян, Наталю Бережну-Музичко, Євгена Бельтюкова, Олену Рєпіну, Тимура Ібраімова, Олексія Нечай-Кучинського та інших.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь