Онлайн

"Найкращий кухар на селі" – нове кулінарне реаліті-шоу на каналі "Україна"

У неділю 14 жовтня об 11:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем'єра нового кулінарного реаліті-шоу "Найкращий кухар на селі".

10:57, 3 жовтня 2012
Povar_310У неділю 14 жовтня об 11:00 на телеканалі "Україна" відбудетьсяпрем'єра нового кулінарного реаліті-шоу "Найкращий кухар на селі".Експертами проекту стали італійський шеф-кухар Діно Дал Борго, а такожкулінарний критик з Одеси Лілія Лібкина.

Емоційна сімейна програма, в якій два визнаних ресторанних експертивирушають до українського села, аби серед звичайних людей з народузнайти самородків кулінарної майстерності. Майбутні герої не знають просвою участь у шоу до того моменту, доки на їх порозі не з'являютьсяексперти.

На початку кожного епізоду Діно Дал Борго та Лілія Лібкина знайомлятьсяз сім'ями сільських кулінарів, куштують їхні домашні страви, і лишепісля цього повідомляють новину про те, що героям належить битися заперемогу зі своїми односельцями. Глядачі програми спостерігатимуть занеймовірними кулінарним пригодами претендентів на звання "Найкращийкухар на селі". Кожен герой програми пройде майстер-класи, а потімвізьме участь у справжньому кулінарному змаганні. Кульмінацією шоустане визначення переможця, адже "Найкращого кухаря на селі" повиннівизначити... Хто саме визначить переможця, глядачі дізнаються 14 жовтняв ефірі телеканалу "Україна".

"Я переїхав до України і практично відразу закохався в цю країну, -говорить Діно Дал Борго. - Українці - дуже талановиті, особливо щодокулінарії. Як смачно тут готують! Наш проект, перш за все, повиненпоказати, що талановиті люди є в будь-якому куточку цієї прекрасноїкраїни. Ми поїдемо в українські села і знайдемо найкращихкулінарів!"

"Це дуже тепле і по-справжньому сімейне шоу, - розповідає ЛіліяЛібкина. - Ми знайомимося з сім'ями учасників, дивимося, як вониживуть, а потім запрошуємо їх до участі в програмі. На зйомках мибачимо багато талановитих кулінарів-самородків, які готують неймовірносмачні страви. Сподіваємося, що глядачам буде цікаво споглядатизахоплюючі пригоди наших героїв і дізнатися, хто ж стане кращимкухарем".

Дивіться нове кулінарне реаліті-шоу "Найкращий кухар на селі" щонеділіоб 11:00 в ефірі телеканалу "Україна".

Діно Дал Борго
Італієць, шеф-кухар, технолог, співвласник компанії з виробництваіталійського морозива.
• У 14 років Діно вирішив присвятити своє життя кулінарії таресторанному бізнесу. Починав свою кар'єру з роботи посудомийником,однак швидко зміг вирости до посади головного бармена. За наступні дваз половиною роки він освоїв європейську кухню, а також познайомився зкондитерською справою. Першим місцем роботи Діно на посаді шеф-кухарястає ресторан "Кадоре 56". Далі він займає ту ж посаду в італійськихресторанах "Ла Перла" і "Теракотта".
• У 2009 році Діно Дав Борго переїжджає в Україну і засновує власнукомпанію з виробництва морозива, яке виготовляється за рецептурою,розробленою ним особисто.
• З 2012 року - ведучий кулінарного шоу «Найкращий кухар на селі» наканалі "Україна".

Лілія Лібкина
Кулінарний критик, гурман.
• Лілія народилася та виросла в Одесі. З самого дитинства воназахоплювалася кулінарією.
• Лілія Лібкина активно подорожує по світу з 10 років і вважає, щопознайомитися з чужими культурами можна за допомогою місцевої кухні:дегустуючи їжу в ресторанах, на ринках і в гостях у друзів.
• Лілія впевнена, що готувати треба для улюблених людей - родини,друзів, сусідів, знайомих. Найбільше любить ходити на одеський Привоз івибирати там найсмачніші інгредієнти для домашньої кухні.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь