Онлайн
Соціум

Почались проблеми: хакер «злив» розмову з Clubhouse

Додаток мав би не допустити цього.

Даша Харченко Даша Харченко
16:30, 22 лютого 2021

В соцмережі Clubhouse з’явились нові проблеми з безпекою. Один з користувачів зміг завантажити аудіопотоки з програми, які він виклав у відкритий доступ. Як пише Bloomberg, хакер зміг транслювати одразу кілька розмов на свій сайт.

Варто зазначити, що Clubhouse одразу позиціонував себе як соціальна мережа, де все відбувається «тут і зараз»: записувати і скачати розмови не дає додаток.

Інформацію про злив розмов підтвердила прес-секретарка Clubhouse Ріме Бенессі. Вона пояснила, що компанія "вжила заходів", щоб таке не повторилося в майбутньому.  Користувача спробують заблокувати назавжди.

фото:23-59.ua

В компанії зазначають, що попри все користувачі Clubhouse повинні розуміти, що їхні розмови потенційно можуть прослуховуватися.

Читай також
Новий челлендж. Відомі голлівудські жінки постять чорно-білі cелфі в соцмережах, українські зірки долучилися

Новий челлендж. Відомі голлівудські жінки постять чорно-білі cелфі в соцмережах, українські зірки долучилися

«Clubhouse не може давати ніяких обіцянок про конфіденційність для розмов, що проводяться в будь-якій точці світу», - сказав Алекс Стамос, директор Stanford Internet Observatory (SIO).

 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь