Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

"На валізах": що краще - комфортна Туреччина або таємниці Криму

У суботу вранці, о 8:00, глядачі телеканалу "Україна" побачать новий випуск програми "На валізах" з Ярославом Лодигіним. Цього разу учасники проекту поділяться враженнями про відпочинок в Туреччині та Криму.

15:57, 12 грудня 2012
NaValizah310У суботу вранці, о 8:00, глядачі телеканалу "Україна" побачать новий випуск програми "На валізах" з Ярославом Лодигіним. Цього разу учасники проекту поділяться враженнями про відпочинок в Туреччині та Криму.

Коли ти молодий і не одружений, коли ти перспективний співак і музикант і, коли ти знаходишся там, де "все включено" - про що ще думати, як не про дівчат? Співак Сергій та ді-джей Олександр відправилися за пригодами в Туреччину. Легкий морський вітерець, середземноморська їжа, чарівні посмішки і спокусливий погляд - і найпривабливіші дівчата здаються без бою.

Про кардинально інший відпочинок розкажуть двоє хлопців-археологів. Вони також молоді, вміють танцювати і співати, їх теж звати Олександр і Сергій, і вони також вміють чарувати дівчат. Але "дівчину потім", а перш за все їх ваблять... сенсаційні наукові відкриття. Олександр Єрьоменко та Сергій Черв'як - романтики іншого складу, і, нехай їх вважають трохи божевільними, але в Криму, на їхню думку, ще можна зробити безліч відкриттів. І поки їх конкуренти відпочивають у Туреччині, наші друзі-археологи... шукають Атлантиду.

Чий же відпочинок гості студії вважатимуть більш цікавим? Щоб дізнатися це, дивіться на телеканалі "Україна" програму "На валізах" з Ярославом Лодигіним в цю суботу, 15 грудня, о 8:00.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь