Онлайн
Найочікуваніші осінні прем'єри на каналі «Україна»: чим будуть дивувати глядачів

«На твоєму боці»: чому серіали, зняті за турецьким форматом такі популярні

Дивіться мелодраму по буднях о 21:00.

14:15, 23 жовтня 2019

В понеділок, 21 жовтня, на телеканалі «Україна» відбулася прем'єра 24-серійної картини «На твоєму боці», знятої за турецьким форматом. Стрічка є адаптацією серіалу «Ціна пристрасті» каналу «D» ексклюзивно на замовлення каналу «Україна». 22 жовтня на екрани вийшли третя і четверта серії.

За перші два дні в ефірі серіал зібрав колосальні рейтинги і вже завоював інтерес українських глядачів. У чому феномен картини і чому, турецькі серіали та серіали, зняті за їх форматом настільки популярні в світі, розберемося сьогодні.

Драма

Інтерес до людської драми дуже великий не тільки в Туреччині, але і у всьому світі. І дорослі і діти, не залежно від фінансового становища і статусу захоплені серіалами. Головним чином, в основі сюжетів більшості серіалів лежить драма і теми, близькі кожній людині на землі, такі як шлюб, довіра, сімейні таємниці і нескінченні пристрасті між чоловіками і жінками. Турецькі серіали особливо багаті на такі сюжети. І серіал «На твоєму боці» не виняток, тут переплітаються людські долі, і від повороту подій може перехопити подих.

Гарна картинка

Популярність багатьох серіалів пов'язана з тим, що в головних ролях знімаються красиві актори, головні герої живуть в прекрасних маєтках з дорогими машинами. У серіалах показують багатих і красивих людей з такими ж проблемами, як і у всіх інших жителів планети.

Велика увага при роботі над серіалом приділяється оформленню знімального майданчика і декораціям. Інтер'єри, оформлення садів, костюми, макіяж все це вже витвір мистецтва. Додайте до цього щире виконання ролі і гарячий турецький темперамент і вийде гаряча суміш, яка затягує глядача в свої мережі на всі сезони.

Контрасти

Унікальність турецьких серіалів криється в їх контрастності, в тому, що вони дуже тонко і точно об'єднують захід і схід, передають місцеву культуру і колорит, показують відмінності. Серіали завжди сучасні і зрозумілі глядачеві, але при цьому велика роль приділяється місцевому колориту і традиціями. Турецькі серіали прості і життєві, тому цікаві людям будь-якого віку, національності, роду діяльності, поглядів.

Приклад для наслідування

Турецькі серіали дуже гармонійні. У них є повага до старших, сім'я в них головне, дружба міцна, чоловіки захисники і добувачі, жінки матері і кохані. У серіалах показуються традиційні відносини і благородні вчинки, те, що сучасний світ зараз втрачає. Вони консервативні в найкращому сенсі. Серіали показують, що в світі є добро, вірність і слово честь не порожній звук.

Сценарні повороти і сюжети

Гострота сюжету турецьких серіалів затягує глядача і відірватися від них вже неможливо. Сценарні ходи й повороти сюжетів настільки несподівані, що часто наганяють шанувальників в шок. А майстерна гра акторів заворожує і змушує захоплюватися картиною все більше і більше.

Нагадаємо, мелодрама «Ціна пристрасті», за форматом якої знятий серіал «На твоєму боці», в Туреччині вийшла наприкінці кінці 2017 року на телеканалі «D» і стала однією з найуспішніших картин останнього десятиліття. Після шаленого успіху, коли лише за перші тижні після прем’єри серіал зібрав в мережі понад 15 мільйонів переглядів, а виконавці головних ролей ураз стали одними з найбільш високооплачуваних у Туреччині, канал «D» ухвалив рішення про зйомки другого сезону. Робота над «Ціною пристрасті-2» триває зараз. Між тим, формат серіалу був проданий до низки країн. У багатьох країнах Центральної та Східної Європи з успіхом пройшли прем’єри оригінальної версії турецької мелодрами.

Дивіться сюжет про ексклюзивні подробиці про фільм «На твоєму боці»:

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь