Онлайн
Соціум

На ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера» спеціальні камери фіксуватимуть емоції людей

Так можна буде відстежити дійсну реакцію людей на заяви та події.

10:00, 5 вересня 2019

На оновленому соціально-політичному ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера», яке стартує вже 6 вересня о 21.00, будуть знімати спеціальні камери, які фіксуватимуть емоції людей під час голосування.

Окрім політиків, представників громадськості та експертів, гостями студії стануть 100 глядачів, які будуть представляти різноманітні соціальні та демографічні верстви. Їх обиратимуть соціологи за особливим методом.

Варто зазначити, що місце кожного глядача буде оснащене мінікомп’ютером, за допомогою якого запрошені будуть голосуванням погоджуватися чи не погоджуватися з тим, що говоритимуть гості в студії.

Спеціальні камери для фіксування емоцій всіх учасників шоу – новий задум автора та ведучого. Савік Шустер зазначає: «Наприклад, якийсь політик каже про можливість зубожіння при певних цінах на газ – люди через голосування погоджуються, а камери в цей час фіксують їхні емоції: страх, непевність, сум тощо».

Дивіться «Свобода слова Савіка Шустера» щоп’ятниці о 21:00 на каналі «Україна».

Нагадуємо про те, що канал «Україна» – улюблений канал українців у першому півріччі.

Дивіться відео про те, чи наважиться Олексій Суханов з ведучого ток-шоу пересісти в крісло героя:

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь