Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

На телеканалі "Україна" – прем'єра документального фільму "Планета мавп. Куди зникають розумні діти?"

Телеканал "Україна" розповість телеглядачам, як виховати щасливих дітей. 21 квітня о 21:00 в ефірі каналу відбудеться прем'єра документального фільму Іларіона Павлюка "Планета мавп. Куди зникають розумні діти?".

15:12, 10 квітня 2014

Телеканал "Україна" розповість телеглядачам, як виховати щасливих дітей. 21 квітня о 21:00 в ефірі каналу відбудеться прем'єра документального фільму Іларіона Павлюка "Планета мавп. Куди зникають розумні діти?".

Згідно з науковими даними, 99% дітей народжуються геніями, і тільки 3% можуть себе реалізувати. Так від чого ж залежить успіх дітей – від виховання чи від розумових здібностей? Унікальний проект каналу "Україна" розповість про те, як поводитись з неслухняними дітьми та зробити дитину успішною.

У чому відмінності інтелекту людини від інтелекту мавпи? Серія експериментів у фільмі розповість правду про те, яким є взаємозв'язок рівня IQ та щастя. Після перегляду, ви точно по-новому поглянете на критерії успішності людини!

Творцям фільму за допомогою відомих українських фахівців у галузі соціології та психології, а також іноземних колег з Німеччини та США, вперше вдалося визначити інтелектуальний рівень української нації та порівняти цей показник з IQ інших країн світу. Яке місце займає Україна серед найрозумніших націй?

Іларіон Павлюк, автор фільму: "Результати дослідження розумових здібностей української нації нас вразили. Це при тому, що ми прикидали для себе і варіант "А", і протилежний йому "B", і щось середнє "C". Але хто ж міг припустити, що в результаті у нас вийде варіант "D"! Глядачі будуть вражені!"

Дізнайтеся правду і скористайтеся шансом змінити своє життя! Дивіться прем'єру документального фільму "Планета мавп. Куди зникають розумні діти?" на телеканалі "Україна" 21 квітня о 21:00.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь