Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

На телеканалі "Україна" стартує гостросюжетний кримінальний серіал "Людина нізвідки"

В понеділок, 20 травня, о 20:00 на телеканалі "Україна" відбудеться прем'єра перших двох серій 16-серійної кримінальної драми "Людина нізвідки".

10:57, 17 травня 2013
В понеділок, 20 травня, о 20:00 на телеканалі "Україна" відбудеться прем'єра перших двох серій 16-серійної кримінальної драми "Людина нізвідки".

Для близьких, Сергій Кутєпов - звичайний інженер, з досить частими відрядженнями. У злочинному середовищі його знають як небезпечного рецидивіста на прізвисько Бульдог. Насправді ж Кутєпов - співробітник відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків, що працює під прикриттям. А ще він люблячий батько двох дітей, який нещодавно втратив дружину.

Отримавши нове завдання, Бульдог проникає до наркоугруповання, очолюваного колишнім співробітником правоохоронних органів. Він без складнощів проходить численні перевірки, організовані братвою і досить скоро стає втягнутим у криваву війну за ринок збуту. Однак Потапов – головний мафіозі, а в минулому начальник нарковідділу, не такий довірливий як інші... І це не єдина проблема з якою стикається головний герой. Паралельно із завданням Сергій переслідує особисту мету - знайти і покарати винуватця загибелі його дружини. І часом, почуття помсти переважає над почуттям обов'язку.

Чим же закінчаться його щоденні перевтілення? Чи вдасться Кутєпову виконати завдання? А головне, чи зможе він знайти душевний спокій, покаравши вбивць своєї дружини?
Режисери: Юрій Попович, Євген Малков, Ілля Казанков.

У ролі Сергія Кутєпова - Ігор Ліфанов.

У серіалі знімалися: Марина Петренко, Олександр Тютін, Олександр Галібін, Олександр Кузнєцов, Вікторія Герасимова, Ірина Савіцкова, Ігор Філіппов, Іван Шабалтас, Дар'я Андрєєва, Дмитро Артаєв, Андрій Балашов, Денис Гусєв, Юрій Захаров, Микола Ісенко та інші.

Дивіться 16-серійну кримінальну драму "Людина нізвідки" на каналі "Україна", починаючи з 20 травня, з понеділка по четвер о 20:00.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь