Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

На телеканалі "Україна" стартує нове ток-шоу про подорожі "На валізах"

У суботу 1 грудня о 8:00 на телеканалі "Україна" відбудеться прем'єра нового ток-шоу про подорожі "На валізах", в якому у якості експертів беруть участь звичайні люди.

16:57, 23 листопада 2012
Na-valizax_karusel_310У суботу 1 грудня о 8:00 на телеканалі "Україна" відбудеться прем'єранового ток-шоу про подорожі "На валізах", в якому у якості експертівберуть участь звичайні люди.

У кожному випуску програми "На валізах" дві пари героїв разом з ведучимобговорюють свої поїздки: одна пара відпочивала в Україні, інша - закордоном. Учасники розповідають про свою подорож: оцінюють плюси тамінуси, розповідають, скільки грошей витратили, а також обмінюютьсявраженнями. На завершення кожного випуску глядачі в студії голосують зату пару, яка, на їхню думку, відпочила найбільш цікаво.

Головне питання, що звучить у студії: "Де краще відпочивати? В Українічи за кордоном?". Програма допоможе глядачеві зробити свої власнівисновки про те, куди можна вирушити у подорож. І не завжди цей вибірбуде зроблений на користь інших країн, адже в Україні чимало унікальнихза своєю красою місць, які нікого не залишать байдужим.

"Необов'язково їхати кудись далеко, щоб добре відпочити, - говоритьведучий проекту Ярослав Лодигін. - Скажімо, у нас на зйомках булаподружня пара, яка вже не раз відпочивала в Європі. У рамках нашогопроекту їм випала можливість вирушити в невелику подорож по Україні.Потім у студії вони зізналися, що отримали набагато більше вражень відцієї поїздки, ніж від будь-якого "закордонного" відпочинку".

Ток-шоу "На валізах" - це програма для перегляду всією родиною. Вонадає чудову можливість почати суботній день у гарному настрої. Завдякишоу кожен телеглядач зможе дізнатися, де найкраще відпочити під часвідпустки і як провести час максимально цікаво. Чи варто платити задорогий закордонний тур, чи краще подорожувати мальовничими місцямиУкраїни?

Відповіді на ці та інші запитання глядачі зможуть отримати у новомуток-шоу про подорожі «На валізах". Дивіться щосуботи о 8:00 в ефірітелеканалу "Україна".

"На валізах" - реальний відпочинок для реальних людей!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь